Gerçekten renkler vücudumuza büyük anlam katarlar, bu seneki Fendi modasıda bize en güzel anlamlardan birini katıyor. Yazın kavurucu aylarında beyaz ve siyah renklerin vucudumuzla uyumunu bir araya seriyor. Geometrik anlamda harika tasarımlar yapan fendi terzileri yine hünerlerini konuşturmuşlar. Hem çanta hem gözlük hem kıyafet modelleri konusunda bir ikon olan moda tasarımcısı Fendi bu seneki yaz modasını şimdiden budur dedittiriyor. Heyecan verici dokunuşlar, tamamlayıcı tonlar ile bu seferde yerini biliyor. Siz de cesur tasarımlara dolabınızda yer vermenin zamanı geldiğini düşünüyorsanız eğer bu tür hareketler yapabilirsiniz. 


2013 Siyah Beyaz Elbiseler İlkbahar Yaz Koleksiyonu

 Gerçekten göz alıcı bir çanta, kırmızının bu denli harika bir ton sunması gelde beni al diyor. Parlak kalın topuklu ayakkabılara bayıldım acaba mankenin üzerinde durduğu gibi durur mu benim de üzerimde çok merak ettim.

2013 Siyah Beyaz Elbiseler İlkbahar Yaz Koleksiyonu

 Off o mavi hayvan derili çanta ben de olacaktı ki ne çatlatırdım arkadaşlarımı aman yarappim nasıl bir modelsin sen böyle yaa…

2013 Siyah Beyaz Elbiseler İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Gözlüklere bayıldım sanırım benim altın rengi iğrenç gözlüğümü değiştirip kırmızı kemik çerçeveli yeni model bir gözlük alma vaktim gelmiş. Ben de seksi görünmek istiyorum kardeşimmmm.