DKNY 2013 Yeni İlkbahar Koleksiyonu yenikadınmodasiÜnlü İngiliz model Cara Delevingne’nin mankenliğini yaptğı DKYN yeni modasında bu sene marjinallik ön plana çıkıyor. Renklerin uyum dışı bağlılığına dikkat çekmemek elde değil. Bu demek oluyor ki, moda sırf renklerle uyum çabasından ibaret değil.

Sadece önemli bir faktörden ibaret. İlginç cesartli tasarımlarıyla 2013 senesinde de dikkatleri üzerine toplayabileceğe benzeyen DKNY biz moda konusunda herzaman marjinaliz. Biz araştırma geliştirme hususunda devamlı çalışan ekibimizle buralara gelmeyi başardık diyor.

Bu yeni sezonunda tanıtılmasında anlaşmalı manken olan Cara’nın fiziksel yapısı ve moda camiasındaki mevkii markaya farklı bir cazibe ekliyor. Özellikle mankenin dikkat çekici fiziksel yapısı, yüzü modayı daha iyi yansıtmasına olanak veriyor. Bu elbiseleri alarak gardrobunuza eklemek eminim her bayanın isteyeceği bir şey. Bu nedenle şimdiden yer açmanızda fayda görüyorum..


DKNY 2013 Yeni İlkbahar Koleksiyonu yenikadınmodasiDKNY 2013 Yeni İlkbahar Koleksiyonu yenikadınmodasiDKNY 2013 Yeni İlkbahar Koleksiyonu yenikadınmodasiDKNY 2013 Yeni İlkbahar Koleksiyonu yenikadınmodasi