2013 yeni yılda gerçekten etkisi gösterebilecek harika modelleri tanıtıyoruz bu konumuzda. Birbirinden renkli, görülmemiş motifli bayan bluz modelleri. Yeni yılda örgü daha bir revaçta olacak bayanlar. Bu nedenle neyimiz var neyimiz yoksa örgüye dönüştürüyoruz. Bir arkadaşım var, örgü işini biraz abarttı cep telefonu için bile örgüden tığ işlemeli meyve motifli telefon kılıfı ördü bu kadarda olur mu demeyin oluyor demek ki. 

 Örgü motiflerindeki inceliğe dikkatinizi çekmenizi istiyorum. Baklava tarzı motifler, beyaz renkli örgü bluz işleri, tığ işi pembe örgü modelleri, kızım için bluz modelleri, kendim bluz nasıl örebilirim diye düşündüğünüzde tüm bu seçenekleri bulabilmeniz mümkün olacak. 

 Geçtiğimiz aylarda Derya Baykal’ın televizyon programında görmüştüm, terzi bölümünde bir bayan simli bir bluz örmüştü gerçekten çok hoş bir tarz yarattı ne kadara satarlar onu bilmiyorum ama kaç para olursa olsun vermeye rağzıyım. Şimdi o tarz için örmeye başladım bakalım o kadar başarılı olabilecek miyim. Siz de kabartmalı tarzlarla, lastik yakalarla, erkek yakalı modeller üzerinden belirlediğiniz değişik motifleri monte ederek harika tasarımlar yaratabilirsiniz bayanlar…

Örgü Bayan Bluz Yepyeni Harika Modeller 2013

Örgü Bayan Bluz Yepyeni Harika Modeller 2013

yenikadinmodasi Örgü Bayan Bluz Yepyeni Harika Modeller 2013