Evlenecek olan çiftlerin taleplerini her açıdan karşılamak durumunda olan tekstilcilerin 2013 yılında da farklı tasarımlarla gündemde olduklarını resimlerden de görebiliriz. Gerçi resimleri çekenin rolu bir o kadar da çok. Nikah resimlerinin nerede çekildiği nasıl çekildiği bunlar önemli. Tesettürlü gelinlik modellerinde yeni örneklere rastlamak mümkün. Kadınlar bilirsiniz ki her zaman kadın modası nı takip ediyorlar. Bu durumdan ötürü hayatlarında bir kereye mahsus yaşayacakları, en mutlu günlerinde eşsiz görünme çabaları malum. 

Bu sene de yaz aylarında evlenecekseniz eğer ve tesettürlü bir hanımsanız yani kapalıysanız bu tür modellere eğilim göstererek mükemmel şıklıkta bir gelin olmanız mümkün. Gördüğüm kadarıyla bu tasarımlar eşsiz en modern, güncel, yeni teettürlü kapalı gelinklik modelleri. Tesettürlü gelin eşarplarıda bu gelinlikle birlikte satılıyor. Aynı zaman da böyle bir gelinlik giyecekseniz eğer uzman bir makyaj bilene gitmekte fayda buluyorum. 

Etiketler: 2013 gelinlik modelleri, 2013 tesettürlü gelinlik modelleri, tesettürlü gelinlikler, yeni tesettürlü gelinklik modelleri, kapalı gelinlik modelleri, son moda tesettürlü gelinlikler, yeni moda tesettürlü gelinlikler