Biz kadınlar ne şekilde olursa olsun kendimize iyi bakmak ve çevremize her açıdan çok iyi görünmek isteriz. Bu durum ister açık olsun, ister kapalı olsun. Bir kadın çuvalı bile isterse eğer kendisine yakışık bir hal aldırabilir. Ne diyelim, kadındır ne yapsa yeridir. Benim ak yüzlü, bal yüzlü güzel mi güzel bayanlarım sizlere farklı benzetmelerim ve önerilerim var. Ben şahsen kapalı biri değilim, henüz tesettürlü giyinmeye veya kapalı giyinmeye kendimi hazır hissetmiyorum.

 Kendini kapatan veya eşarp takan tesettürlü bayanlara saygı duyuyorum ve kendilerini çok beğeniyorum. Kendilerini nasıl daha özel ya da daha güzel hissediyorlarsa eğer öyle giyinebilirler. Peki ya bunu günümüz tesettür giyim tarzına ve günümüz 2013 yılının yaz ve kış modasına en uygun ve din kurallarımıza en müsait şekilde nasıl yapabilirim diye düşünüyorsanız eğer benim verdiğim örneklerdeki, resimlerdeki tesettür moda resimlerini defaten incelemenizde fayda buluyorum. Çünkü ben bu resimleri bir çok makaleden derliyorum ayrıca tesettürlü, tesettürsüz bir çok arkadaşımdan öneriler alıyorum ve sonra sizlerle paylaşıyorum. Düşünseniz ya kafanıza göre günde siteme giren beş bin insana böyle özensiz sunumlar yapsam bu kadar popüler olabilir miydim bence bunun cevabı hayır olurdu.

 Bu nedenden mütevellit siz hanımlar beni takip etmeye devam edin özellikle yorumlarınıza ve fikirlerinize çok ama çok değer veriyorum o nedenle lütfen ilgilendiğiniz konunun altına iki kelimede fikriniz olsa mutlaka yazın böylelikle 2013 yılının tesettürlü giyim modası hakkında bilgi sahibi olabilir hatta bunu kendi zevklerimize göre değiştirebiliriz. Biliyorsunuz ki genellikle modayı belirleyen minnacık bir kıvılcım sonrası hep bundan doğuyor.

Etiketler: 2013 tesettürlü giyim modası, tesettürlü giyim modelleri, tesettürlü giyim uygun kıyafetler, 2013 tesettür modası, tesettür, son moda tesettür etek, son moda tesettür eşarp mont