Bu saatler bildiğimiz kol saatlerinden biraz farklı! Evet, birazda akıllı gerçekten böyle beyni filan var düşünüyor şaka şaka! Bu saatler öncelikle gerçekten renkli ve çok şirinler elbiselerimle uyumlu tasarımları şimdiden gözüme kestirdim.

akıllı saatler, akıllı saat özellikleri, akıllı saatler 2013

Bu saatlerle ne yaparım ki kolumdaki zamanı gösteriyor o da gösterir mi diyorsunuz yoksa adamlar yapmıştır bir şeyler mi diyorsunuz. Evet haklısınız adamlar bir şeyler yapmış. Kol saatinizle artık mesaj atabileceksiniz çünkü telefonunuzla bağlantı kurabiliyor. Aynı zaman da mail gönderebilecek alabilecek veya çağrıları cevaplandırabileceksiniz. Facebook’a cebinizden değilde kolunuzdan girebileceksiniz.

Bu kol saatlerine sesiniz ile komutlar verirken onları sözlerinizle yönetebileceksiniz. Aynı James Bond filmlerindeki gibi artık saatiniz garaj kapılarını havaya uçurabilecek, köprüleri patlatabilecek, havaya uçabileceksiniz bu da şaka tabiki ama az kaldı bunlarında olmasına. Ne de olsa bu teknoloji önüne ne geçebilmiş ki er ya da geç bir yerlere varmaya  devam ediyor.