Önümüzdeki kış aylarında kafanız üşemesin diye güzel bayanlarımız için 2013 model kış kreasyonundan yeni moda atkı modellerini paylaşıyoruz. Kadınlarımızı soğuk kış aylarında modadan yoksun tutmuyoruz hem üşümeyecekler hem de sizleri tarzınızı soğuk kış aylarında da gösterebileceğiniz, harika sıcacık bere atkı modeli örneklerini, ruhunuzu yansıtan o güzellikteki göz alıcı modelde sunmaktadır.

 2013 yılının soğuk aylarında, bir kadın eğer yaz ayı boyunca televizyondan olsun, internetten olsun modayı takip etmişse bu resimlerdeki modelleri de çok beğenecek. Giydiklerimiz atkılarımız berelerimiz olsun takılarımızla da uyum sağlaması lazım rengi olsun duruşu olsun çekici olması lazım. Evde örülen bayan atkı örgü modelini siz de kendiniz güzelce yapabilirsiniz. Önemli olan trend örgü modellerini takip edip kaliteli bir görünüm sağlamanızdır. 2013 yılının son trend sonbahar kış atkı ve bayan bere modelleri.

 Fırfırlı atkılara bayılıyorum, özellikle triko modelleri bir harika, dokuma ve değişik şal atkı modelleri fazlasıyla mevcut. Kadın örgü bayan atkılarını kullanmayan yoktur. Her kış olduğu gibi bu kışta farklı bayan atkı modelleri hakkında resimler ve bilgiler paylaşıyoruz sizlerde bunları kendinize uydurarak harika görüntüler yaratıyor ve bizlere gönderiyorsunuz. Bu senenin atkı bere modelleri kadınların vazgeçemeyeceği tutkusu olacağa benziyor.

 
Derya Baykal – 2013 Kış – Atkı Modelleri Bayan

 

 Derya Baykal – 2013 Kış – Atkı Modelleri Bayan