Sayın kadınmodası sakinleri, güncel günlük burç yorumlarınızı sitemizden de öğrenebilirsiniz. 13 Haziran 2013 çarşamba gününün güncel günlük burç yorumları aşağıdadır.

13 Haziran 2013 burç yorumları

Günlük Koç Burcu Yorumları

Bugün genel olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Gün içinde aldığınız yada alacağınız kararlardan emin olacaksınız. Sosyal yaşantınızdaki hareketlilik bugün de devam edecek. Bugün özellikle akşam saatlerinde yeni ortamlara girebilir yeni insanlarla tanışma fırsatı bulabilirsiniz.

Aşk Yaşamı :     Duygusal olarak kendinizi son derece güçlü hissedeceksiniz ve sevgilinize olan yaklaşımlarınız son derece tutarlı olacak. Akşama doğru sevgilinizle güzel saatler geçirebilirsiniz.

İş Yaşamı : Geleceğinize ilişkin planlarınızı yeniden değerlendireceğiniz ve beklentilerinizi gözden geçireceğiniz bir gündesiniz. İşinizle ilgili olarak son derece tutarlı davranacaksınız ve isabetli kararlar alabileceksiniz.

Para Durumu : Maddi konularda son derece başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni yatırım kararları alabilirsiniz. Bu kararları alırken bilgisine güvendiğiniz insanlardan yardım görebilirsiniz.

Dikkat : Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz durumunda verimli sonuçlar alabileceksiniz. Bu fırsatları iyi kollamalısınız.

Günlük Boğa Burcu Yorumları
Genel anlamda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bir süreden beri uğraştığınız bir konu sizi iyice sıkabilir ve artık bu konudan kurtulma eğilimine girebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız işleri sonuçlandırmayı ve istediğiniz neticelere ulaşmayı isteyeceksiniz. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu bazı başarılar kazanmanızı sağlayacaktır.

Aşk yaşamı: Aşk hayatınıza ilişkin küçük bir huzursuzluk yaşayabilir ve sevdiğiniz kişiyle tartışabilirsiniz. Gün içinde duygusal durumunuzla birlikte davranışlarınızda değişim gösterecektir. Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınız düşüncelerinizi etkileyecektir ve olaylara daha duygusal bir açıdan bakabilirsiniz. Kafanızdaki sorunlara ilişkin endişeleriniz ve kuşkularınız artabilir. Duygusal hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olabilir. Duygusal konularda yeni bir karar almayın.

İş yaşamı: İş yaşamınızda çalışmalarınızın yoğunlaşacağı bir gündesiniz ve işlerinizi tamamlamak için yoğun çabalar göstereceksiniz. Bazı olayların gelişimi sizi rahatsız edebilir. Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz ve gergin tepkiler verebilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz. Sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak sizi yorabilir. İşiniz konusundaki girişimlerinizde dikkatli olmalısınız.

Para durumu: Maddi konularda dikkatli hareket edeceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınızda bütçenizi dengelemeye çalışacaksınız. Maddi konularda beklediğiniz bir gelişmede aksaklıklar olabilir.

Dikkat: İstediğiniz şeylere ulaşmak için olumlu adımlar atabileceksiniz ancak acele etmemeniz gerekiyor.Günlük İkizler Burcu Yorumları
Sezgilerinize duyduğunuz güvenle, önemli kararlara yönelebileceğiniz bir dönemdesiniz. Tamamlamaya çalışacağınız bazı uğraşlarınızda yeni fikirlerin etkisinde kalabilirsiniz. Tavır belirleme güçlüğü çektiğiniz bir konu, konunun diğer ilgililerinin ısrarlarıyla bugünlerde sizi net davranışlara zorlayabilir. Buna direnmeniz işinizi güçleştirecek.

Aşk Yaşamı : Adlandıramadığınız duygularınız, izin vermeniz durumunda, her an aşka dönüşebilir. Bir anda kendinizi kaptırmaktan korkuyorsunuz. Ama her şey sandığınız kadar elinizde olmayabilir.

İş Yaşamı : İşinizi geliştirme düşünceleri içindesiniz, ama elinizi kolunuzu bağlayan engelleriniz var. Bugünler içersinde bir ziyaretçiniz olabilir. Onunla birlikte bazı çıkışlar arayacaksınız.

Para Durumu : Para konusunda bir ürkeklik geliştirmiş gibisiniz. Yaşanmış bazı kötü deneyimlerin etkisi olabilir. Yakında şehir dışında bir satış işiniz var, ama yeterince ilgi göstermeyeceksiniz.

Dikkat : İlgisiz davranacağınız bir satış işi önemli olabilir. Çevrenizdeki imkanları görmeye çalışmalısınız.

Günlük Yengeç Burcu Yorumları

Yengeçler bugün kalıbına sığmıyor. Aktif sporlara katılmak isteyebilir, ya da gece dışarı çıkmaya karar verebilirsiniz. Enerjiniz bugün sizi adeta rahatsız edecek. Sizi yakından tanımadan yargılayan kimseleri siz de ciddiye almamalısınız. Arkadaşlarınız ve aileniz nasıl bir insan olduğunuzu biliyor. Bugün çevrenizden övgüler alacaksınız.

Aşk Yaşamı : Bu aralar çapkınlığınız üzerinizde. Bir kişiye bağlanmaktan çok daldan dala konan kelebek olmak istiyorsunuz. Bu duygularınız uzun sürmeyecek, günün sonuna doğru yeniden romantik ruh halinize bürüneceksiniz.

İş Yaşamı : Birkaç arkadaşınızla planladığınız bir projeden bugün kötü haberler alabilirsiniz. Belki de bu işte gerçekten hayır yoktu. Daha gerçekçi atılımlara yönelseniz iyi olur.

Para Durumu : Paraya olan ihtiyacınız bugün tepe noktasına varacak. Borç isteyecek bir yer de bulamayabilirsiniz. Hafta başındaki gereksiz harcamalarınızın cezasını çekiyorsunuz.

Dikkat : Görüştüğünüz bir başkası da varsa bunu sevgilinize söyleyin. Gerçeği bir başkasından duymasına çok az kalmış. Günlük Aslan Burcu Yorumları
Üzerinizdeki miskinliği atmanın tek yolu kendinizi spora ya da çalışmaya zorlamak. Bu şekilde giderseniz yakında sağlık problemleriyle de karşılaşabilirsiniz. Bir anlaşmazlık yaşadığınız arkadaşınızla aranızı düzeltmek istiyorsunuz. O kişi de bu planlar içinde. Bakalım kim önce davranacak? Elinizdeki parayı çarçur etmeyin.

Aşk Yaşamı : Eskiden ilişki yaşadığınız kişi sevgilinizle aranızda dolaylı olarak sorunlara yol açabilir. O kişiden uzak durmaya ve şu anki ilişkinizi korumaya çalışmalısınız.

İş Yaşamı : Sürekli işten konuşmanız ailenizin hoşuna gitmiyor ama siz kendinizi işle ilgili düşüncelerden alamıyorsunuz. İşlerinizde endişe edilecek hiçbir şey yok. Bu sadece sizin kuruntunuz.

Para Durumu : Beklenmedik bir para sizin önemli bir ihtiyacınızı karşılayabilir. Ne zamandır almak isteyip alamadığınız bir şeyi almaya karar verebilirsiniz. Günlük harcamalarınız dengede.

Dikkat : Anlayışınızın biraz düşük olacağı bir gündesiniz. Size bir derdini açmak isteyen bir kişiye duyarsız davranabilirsiniz.

Günlük Başak Burcu Yorumları
İyi anlaştığınız kişilerle, yeni düşüncelere, yeni niyetlere yönelebilirsiniz. Aile ilişkileriniz üzerindeki korumacılığınız, bazı kişilik gelişmelerini önleyebilir. Bugünler derin özlemleri giderme günleriniz. Bu özlemlerde, kaderci avunmalarla, birtakım pişmanlıkları örtmeye çalışacaksınız. Kendinizi yenileme niyetlerinizin önünde kendini gizleyen engelleriniz var.

Aşk Yaşamı : Aynı duygular içindesiniz, ama değer yargılarınız arasında net uzaklıklar var. Soyut çelişkiler içinde olduğunuzu savunuyorsunuz. Oysa kolayca somutlaştıracağınız güvensizlikler yaşıyorsunuz.

İş Yaşamı : Kendinizi ayrı tutmaya çalıştığınız oluşumlar içinde, göremediğiniz çıkarlarınız var. Bugünlerde işlerinize daha çok odaklanacaksınız. Yeni gelişmeler sizi daha yoğun çalışmalar içine sokacak.

Para Durumu : İkili ilişkilerde para tartışmalarınız çözüme doğru gidiyor. Para sorunlarınızı belli sınırlarda tutma çabası içine gireceksiniz. Sürpriz harcamalar önümüzdeki günlerde sıkışmalar yaratabilir.

Dikkat : Çok önemsemediğiniz, ama sizin için önemli sayılabilecek, yapmanız gereken ziyaretleriniz var. İnsanları sonradan güç ikna edeceğiniz nedenlerle geciktirmeniz, bazı ilişkileri zedeleyebilir.

Günlük Terazi Burcu Yorumları

Yaşamınıza ve kafanızdaki olaylara ilişin bir çok düşünce geliştirebileceğiniz ve yenilikler yapacağınız bir gündesiniz. Bugün oldukça isabetli tahminler yapabileceksiniz ve bu tahminlerinizi pratikte uygulamanız size başarı getirecektir. Çeşitli konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz durumunda verimli sonuçlara ulaşabileceksiniz.

İş Yaşamı : İş yaşamındaki gelişmeler çok rahat bir tablo ortaya koymamakta. Gelişmeler aşırı duygusal tepkiler vermenize neden olurken inatçı yönünüz ağır basabilir. Tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar bugün çok daha verimli olabilir.

Para Durumu : Maddi konulara yön verme isteğinizin yoğun olacağı bugün, harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Hisseli paraların sonuçlarıyla ilgili endişeler yaşayabileceğiniz görülüyor.

Dikkat : Bugün, sizi son derece hareketli kılıyor ama aynı zamanda yeni sorumluluklar getiriyor. İşle ilgili konularda önemli değişiklikler mümkün.

Günlük Akrep Burcu Yorumları

Ziyaretlerin ve davetlerin gündemde olabileceği bugün, sosyal ortamlarda bulunmak size iyi gelecektir. Arkadaş çevresinde oluşabilecek beğenilere açık olduğunuz bir gündesiniz. Sabırsızlık eğiliminizi dengeleyebilirseniz girişimlerinizde başarılı olabileceğiniz bir gün.

Aşk Yaşamı : Ortak paylaşımlarınızda hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunun yanında bilinçaltı huzursuzluklarınız artırarak ikili ilişkilerinizde sorun yaşamanıza da neden olabilir. Kendinizi gelişmelere iyi adapte etmelisiniz.

İş Yaşamı : İş yaşamındaki gelişmeler çok rahat bir tablo ortaya koymamakta. Gelişmeler aşırı duygusal tepkiler vermenize neden olurken inatçı yönünüz ağır basabilir. Tek başınıza yapabileceğiniz çalışmalar ve planlar bugün çok daha verimli olabilir.

Para Durumu : Maddi konulara yön verme isteğinizin yoğun olacağı bugün, harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Hisseli paraların sonuçlarıyla ilgili endişeler yaşayabileceğiniz görülüyor.

Dikkat : Bugün, sizi son derece hareketli kılıyor ama aynı zamanda yeni sorumluluklar getiriyor. İşle ilgili konularda önemli değişiklikler mümkün.Günlük Yay Burcu Yorumları
Hayata bakışınız, çevrenizdeki insanları hayatın hoş yanlarını görmeye zorluyor. Dünden bugüne sarkmış sorunlar sizi herkes kadar etkilemiyor. Aileden birinin, bir alım işinde size ihtiyacı olacak. Hafta içinde biraz bu işe koşturabilirsiniz. Çelişik davranışlarınızın albenisi, bu davranışları belli sınırlara da tutmanıza engel olmamalı.

Aşk Yaşamı : Gönül ilişkileriniz genellikle heyecanla dolu ama kısa ömürlü oluyor. Kalıcı ilişkilerden çekiniyor gibisiniz. İlişkide aşkın ömrü diye belirlediğiniz süreler oldukça kısa.

İş Yaşamı : Mesleğinizi geliştirme ihtiyacınızı karşılayamıyorsunuz. İşinize verdiğiniz emeğin karşılığında böyle bir boşluk göze çarpıyor. Yeni bir iş ortamı arayışlarınız bu günlerde de sürecek.
Para Durumu : Para konularında eli açıksınız. Ama her eli açık gibi, bu özelliğinizi asla sekteye uğratmamanız gerekiyor. Aşırı değiştiğiniz yönündeki suçlamalar çok çabuk geliyor.

Dikkat : Son günlerde yaşadığınız kırgınlık çok hak edilmiş bir duygu, bunu biliyorsunuz. Gönlünüzü insanlara açarken, belli bir çizgi çizmeniz gerekiyor.

Günlük Oğlak Burcu Yorumları

Arkadaşlarınızın sizinle ilgili bir öğüdünü tutmama kararlılığınız, onların içinde bulunduğunuz soruna çözüm getirmekten başka bir niyet taşımayan çabalarını yok edebilir. Hafta sonu geçirdiğiniz güzel saatler, size güvenilir, sıcak dostluklar bırakacak. Önümüzdeki günlerde heyecan içinde, birtakım arayışlar içine gireceksiniz.

Aşk Yaşamı : İlişkiyi belli sınırlarda tutma kararlılığınız, haklılığını savunduğunuz gerekçelerden fazlasına dayalı gibi. Klinik duygusallıklar içinde olabilirsiniz. O ise, pişmanlık ve üzüntüsünü size elinden geldiğince belli etmeye çalışıyor.

İş Yaşamı : Problemli bir ilişkinizin, bazı tartışmaları daha sonraya ertelemeniz halinde düzelmeye başladığını göreceksiniz. Çalışmanız beğeniliyor. Yakında sevineceğiniz bir ödülünüz olabilir.

Para Durumu : Cömertsiniz, fakat paylaşmacılığınız artık bir sınır istiyor gibi. Dostluk adına duygusal tatminler yaşıyorsunuz , ama birtakım ilişkilerinizde bu anlamda bir denge tutturmanız gerekiyor.
Dikkat : Yeni tanışıklılıkları kalıcı arkadaşlıklara döndürmede, birtakım problemler yaşayabilirsinizGünlük Kova Burcu Yorumları
Bu gece, içinde tanımadığınız insanların da olduğu bir arkadaş gurubunuzun davetlisi olacaksınız. Hareketli bir geceye hazırlanın. Basit görüp üzerinde gereğince durmadığınız bir konu, bugünden başlayarak birkaç gün beyninizi meşgul edecek. Bazı davranışlarınız içinizin aynası oluyor. Kendinizi boşuna gizlemeye çalışıyorsunuz.

Aşk Yaşamı : Kendi kendinizi kurup ondan gitgide uzaklaşıyorsunuz. Ama bu sorununuzu onunla bir kez bile konuşmayı denemediniz. Sevgilinizin topluluk içinde biraz özensiz olduğunu sadece siz düşünüyorsunuz.

İş Yaşamı : İşe yeni alınan bir eleman sizin yükünüzü oldukça hafifletiyor. Ona karşı dostça duygular da besliyorsunuz. İş hayatınızda bugünlerde biraz rahata kavuşmuş görünüyorsunuz.

Para Durumu : Hesabınızı biliyorsunuz. Fakat yan harcamalarınızın arkası kesilmiyor. Gün yaklaşan bir borcunuz var ve siz onun hazırlığını bitirmiş değilsiniz. Bunu kapatmak için bir miktar daha borca girmeniz gerekecek.

Dikkat : Kafanızı kurcalayan bir konuya zihninizde ayır dığınız zamanı, sizi doğrudan ilgilendiren başka konulara ayırabilirsiniz.

Günlük Balık Burcu Yorumları
Ortak paylaşımlarınızda hoş gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gün. Bunun yanında burcunuzdaki gezegenler bilinçaltı huzursuzluklarınızı arttırarak ikili ilişkilerinizde sorun yaşamanıza neden olabilir. Bugün, yavaş başlıyor gözükse de öğleden sonra saatlerinde hızlı değişiklikler yapabilirsiniz.

Aşk Yaşamı : İkili ilişkilerinize özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. Özellikle eşinizle olan ilişkinizde romantizmde belirgin bir artış yaşayabilirsiniz.

İş Yaşamı : Meslek yaşantınızda bir takım zorluklarla karşılaşabileceğiniz bir gün. Zaman zaman kendinizi dışlanmış gibi hissedebilir, problemler yaşayabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle iletişiminize dikkat edin.

Para Durumu : Yeni yatırımlar ve ortaklıklar için güzel bir gündesiniz. Başkalarının parasal ya da diğer kaynaklarından yararlanabilir, destek sağlayabilirsiniz.

Dikkat : İleriye yönelik hedeflerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Meslek çevrenizdeki olaylar rahatsız edici olabilir.

13 haziran 2013 günlük burç yorumları,13 06 2013 burçlar,13 haziran 2013 akrep burcu yorumu,13 haziran 2013 aslan burcu yorumu,13 haziran 2013 balık burcu yorumu,13 haziran 2013 başak burcu yorumu,13 haziran boğa burcu yorumu,13 haziran ikizler burcu yorumu,13 haziran 2013 koç burcu yorumu,13 haziran 2013 kova burcu yorumu,13 haziran 2013 oğlak burcu yorumu,13 haziran 2013 terazi burcu yorumu,13 haziran 2013 yay burcu yorumu,13 haziran 2013 yengeç burcu yorumu,2013 haziran ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2013 haziran günlük burç yorumları,13 haziran burç yorumları,13 haziran 2013 perşembe burç yorumları