Sonbahar’ın gelmesi ve ardından kışı getirmeye yüz göstermesiyle birlikte moda odaklı sohbetlere başladık bile. Bu sezon kış trend renkleri ve kış aylarının yeni moda renkleri gri ve siyay tonlar. Kış ayları ne kalın giyilmesi gereken bir mevsimde olsa bu sene detaylar bir hayli ince.

 Bu sene geçen seneden farksız kürklü montlar ve tunikler moda olmaya devam edecek. Kareli tasarımlar ve koyu kırmızılar eski zamanları anımsatan bir moda gerçekleştirmiş. Bu sene bu renkler 2013-2014 Sonbahar/Kış sezonunun trendi olacağa benziyor.

 Ünlü moda firmaları, tasarımcılar çoktan defilelerini yaptılar bile. Bizler biraz geciksekte, bayanları alışveriş merkezlerinde görmeye başladım. Özellikle Koton, Zara, Berchka, Pull and Bear, Mango gibi alışveriş yerlerinin öndelerin daha bir sık var oluyorlar.

Leopar desenli kürk modelleri 2013-2014 yıllarında moda olmaya devam ediyor.

Gece elbiseleri yine rengarenk ve saçlarda çılgın.

2013-2014 Sonbahar / Kış Aylarında Kadın için en güncel ve yeni moda tasarımlarının sunumunu yaptık. Bu senenin en genç, en yeni, en trend modellerini sizin için seçip tek başlık altında topladık.

Aslında Moda giyilebilir olanı seçmek ve sunmak demektir. Sıradan siteler gibi size defile kıyafetleri sunmuyoruz. Tamamen giyebileceğiniz kış modası en yeni trend kadın modelleri ve kıyafetlerini sunuyoruz.