Arama motorları dışında artık web sitelerinin çoğunluğu hayatımızı, günlük aradıklarımızı ve yaşantımızı kolaylaştırmak adına bir şeyler peşinde. Çünkü aradıklarımızı bulmak için bing ya da yandex gibi arama motorlarında arama yaptığımız da bize belli sonuçlar verir. Bu arama motorları kalitesini daima korumak için doğru arama sonuçlarını vermek için elinden geleni yapar bu ne demek oluyor peki. Bu şu demek oluyor; eğer web siteniz kaliteliyse ve insanların işine yarayacak bilgiler içeriyorsa siz de arama sonuçlarında yer alırsınız ve insanların işine yararsınız.

tvden izle
televizyon

 Şimdi sizden öyle bir site hayal etmenizi istiyorum ki, içinde televizyon programları‘nın yasal ve güncel programları olsun. Hatta tüm kanalların istediğiniz güne ait yayın akışları olsun. Ya da aradığınız bir dizinin o günkü özeti ya da fragmanını içersin. Bununla beraber, televizyon yayınlarıtvden tekrar olarak izlemenize olanak sağlasın. Aynı zaman da görüntü kalitesinden ödün vermesin. Öyle bir site düşünün ki, aradığınız tüm televizyon programları ya da diziler tek bir kanal üzerinden yayınlansın.

 Evet bu durum belkide çok zor ama sizin tam arzu ettiğiniz gibi bir tekrar izleme sitesine benziyor öyle değil mi? Aradıklarınızı bulmak için arama motorlarına ihtiyacınız yok! TV ile ilgili aradıklarınızın hepsi tek bir kanalda yasal olarak sizinle buluşuyor hem de tek bir kuruş vermeden.