İdrar söktürmek ve spor yaparken aynı zaman da vücudunuzdan yağları atmak ve söktürmek istiyorsanız eğer size doğal önerilerimiz var. Hem sağlıklı ve sıkı vücudunuz olsun hem de gereksiz yağları cla gibi maddeler kullanmadan atın.


 Alkollü içecekler sizi susuz bırakabilir ve alkollü içecekler ciddi idrar sökücüler olduğundan vücudunuzda ki suyu sağlıksız bir şekilde atmanıza sebep olurlar. Bu nedenle alkol aldıktan sonra bol bol su içmenizi öneririz. Size doğal yöntemle harmanladığım bir kaç yağ yakıcı formülü.

1.. Kafeinli İçecekler

Sen sıvı toplanmasını azaltmak, ama çay ve kahve iyi doğal yağ yakıcılar arasındadır için soda kullanarak değil daha iyiyiz. Bu çok fazla kafein sizin için kötü olabilir çünkü, onları istismar gerektiği anlamına gelmez.

8-ons günde fincan kahve ya da çay 5 bardak maksimum sopa çalışın. Günlük kafein 300 miligram gidiyor olumsuz uyku düzeni ve yağ yakıcılar sağlığı etkileyebilir.

2. Limon

Eğer su tutma savaşmaya hazır olduğunuzda doğal bir idrar söktürücü etkisi ile, limon ve suyu diyetin bir parçası olmalıdır. Sen yemekleri için fırın salatalar, yemekler çok çeşitli limon kabuğu rendesi ekleyebilirsiniz, ve hatta suya limon dilimleri kullanabilirsiniz. Vücudunuzun doğal pH dengesini yardımcı olur, çünkü limon suyu, aynı zamanda sizin için harika.

3.. Kızılcık Suyu

İdrar yolu enfeksiyonları için bir çare olarak geleneksel tıpta kullanılan, kızılcık suyu en iyi doğal yağ yakıcılar biridir. Sen kendi yapmak, ya da organik kızılcık suyu satın, böylece vücuda yeni toksinler koymadan yararlı etkisi yararlanabilir.

4. Yulaf

En iyi yağ yakıcılar içki veya yüksek su içeriği ile sebze ve meyve ya da, yulaf da bir yağ yakıcılar etkisi olabilir kuru gıdalar vardır. Bir yağsız süt kahvaltı ile sıvı tutulmasını önlemeye, ama sade ve şekersiz çeşitli tercih. Bir geliştirilmiş tat için yoğurt, bal veya meyve ile yiyebilirsiniz.

5. Zencefil

En iyi doğal yağ yakıcılar biri, zencefil kökü bunu neden birçok suyu temizler önemli bir parçası olan su kilo kaybetmeye yardımcı olmak için harika.Zencefil kökü yağ yakıcılar etkileri en iyi şekilde yapmak için, taze rende değil, kurutulmuş, öğütülmüş çeşitli kullanmayı deneyin. Bu da olur, ama taze alıyoruz, sen de onun güçlü ve doğal aroma alıyoruz.

6. Patlıcan

Başka büyük yağ yakıcılar, patlıcan çeşitli şekillerde pişirilen olabilir ve bazı diyet bile içeri sağlıklı bir sürümü için favori tariflerde yağlı etler yerine bunları kullanın veya bir garnitür olarak zevk haşlanmış oldum su içmek. Patlıcan salata veya dünya çapında birçok meze tarifleri parçası olarak da lezzetli.

7. Kereviz

Yüksek su içeriği, kereviz ile sebze biri de iyi doğal yağ yakıcılar dan biridir ve bu sadece tek değil. Suyu Eğer su kilo ve en iyi durumda böbrekler tutmaya yardımcı olacak güçlü bir doğal ilaç için tüm sebze, kök, sopa ve yaprakları.

8. Elma sirkesi

Organik elma sirkesi Eğer su ile bir kaç damla pişirirken kullanarak ya da karıştırma ister, bir idrar söktürücü olarak büyük bir etkiye sahip olabilir. Ayrıca sindirim iyileştirilmesi dahil olmak üzere diğer önemli sağlık faydaları vardır. Eğer hızlı etki istiyorsanız, sadece su büyük bir bardak çay kaşığı bir çift karıştırın ve daha hızlı bir reaksiyon için biraz limon suyu veya takozlar ekleyin.9. Karpuz

Çok yüksek su içeriği ile, karpuz yaz aylarında lezzetli ve aynı zamanda en iyi doğal yağ yakıcılar biri olarak sunar. Ayrıca antioksidan faydaları vardır, ama sen gerçekten çok tatlı çeşitli bir sürü yemek varsa, kısa bir süre sonra şeker acele çevirmek ve daha sonra açlık acısı olabilir kan şekerinde ani bir artış, yaşayabilirsiniz.

10. Maydanoz

Antioksidanlar açısından zengin, maydanoz da iyi doğal yağ yakıcılar biri olarak büyük bir etkiye sahip olabilir. Salata ve yemeklerin diğer birçok türde ekleyebilirsiniz. Çiğ yenildiğinde, aynı zamanda nefesinizi iyileştirmeye yardımcı olabilir, ancak onun tam yağ yakıcılar yararları elde etmek için yemek tarifleri ekleyerek gerçekten değer. 

Kaynak: http://aktiftv.blogspot.com.tr/2014/07/10-en-iyi-dogal-yag-yakclar.html