2014 – 2014 sezonun anlıyoruz ki en etkili giyim araçlarından biri aksesuar ve takı olacak. gerek değerli olsun gerek değersiz giyimde uyum için en önemlilerden biri gerçekten takı ve aksesuar uyumu. 

Bir zanaat hissi ile karmaşık parçaları muhteşem takı içine düğmelerden eldiven her şeyi dönüm olup, Güz 2014 için takı trendleri çok etkilemiştir. Sonbaharda zaman içinde görünümünü tamamlamak için takı trendlerini göz atın.

Çiçekli Kolye

Muhteşem çiçekler kadınsı ve zarif bir görünüm için yaka dekorasyon, piste her yerde vardı. Sonbahar / Kış 2014-2015 için büyük takı trendlerinden biri, çiçek motifli kolye ve chokers Dolce & Gabbana, Givenchy ve Oscar de la Renta gibi birçok koleksiyonlarda, içinde gösterdi. Tek bir köpüklü çiçek veya çelenk benzeri kolye tercih ederim olsun, bu trendi kaçırmayın.

Tek Küpe

Güz 2014 için birçok mücevher trendleri son derece giyilebilir ve şık olmakla birlikte, tek küpe eğilim her kadın kapalı indirebiliriz görünüyor biridir. Louis Vuitton, Cushnie et Ochs, Isabel Marant ve Céline gösterir sırasında pistte özellikli, tek sarkan küpe dramatik bir görünüm yol açabilir, ancak bir daha bastırılmış tarzı hedefleyen eğer, bunun yerine bir damızlık seçin.

Botanik Broş

Çiçek motifleri sadece kolye için değil. Çiçekler de Sonbahar / Kış 2014-2015 için mücevher trendleri arasında olarak boy broşlar geldi.Omuzuna doğru Aşınmış, büyük ve kalın botanik ilham broşlar pist sırasında özellikli en dikkat çekici aksesuarlar gibi Fendi gibi gösterir ve Dries Van Noten idi.

kristal Halka

Çiçekler şey değil iseniz, kristal, zincir ve ayna halka, Güz 2014 için havalı takı trendlerinden birini deneyebilirsiniz.

İyi de hassas kristal kolye ile göstermek son Güz Moda Haftası sırasında trend gösterdi ise Balenciaga, Swarovski kristal halka için gitti. Marni cesur, ama sadece moda yansıtılmış etki için seçti.

Çoklu Halkalar

Orada bir taraftan birden fazla yüzük takan hakkında yeni bir şey yok, ama Nina Ricci ve Proenza Schouler, üç ya da dört parmak üzerinde büyük ve kalın halkalar yürüttüğünü, eğilim dönüştürdü. Eğer, Sonbahar / Kış 2014-2015 yılında en cesur takı trendlerinden birini deneyin büyük ve renkli taşlar için gidin ve parmak başına en fazla bir halka istekli iseniz.

Tribal Kolye

Çiçekler Güz 2014 için birçok mücevher trendleri içine onların yol yapılmış iken, karmaşık da pist üzerinde aşiret parçaları ile sağlandı detaylandırma.Son Vivienne Westwood ve Etro koleksiyonları için gösterileri sırasında, aşiret kolye gerçekten püsküller ve renkli boncuklar ile parladı. Taze bir görünüm için daha klasik parçalar ile aşiret takı karıştırmak korkmayın.

karmaşık Bilezikler

Detay ve hassas işçilik dikkat ayrıca bilezik için geçerlidir. Chloé koleksiyon altın saçaklar özellikli ise Sarah Burton, Alexander McQueen defilesinde sırasında metalik bilezikler için seçti.

Manşetler Sonbahar / Kış 2014-2015 için en önemli mücevher trendleri arasında yer alıyor. Bir retro bir görünüm için, Lanvin Art Deco yaklaşım deneyin.

Deri Aksesuarlar

Deri sofistike bilezik ve hatta yaka şeklinde hem de pist üzerinde dalgalar yapıyor. Bu içine konum Güz 2014 için takı trendlerinden biri ise, Louis Vuitton sofistike deri yaka veya kürk son Fendi defilesinde özellikli detaylandırma ile timsah derisi manşetleri ilham bulmak.

Kaynak: http://gorgeousbecome.blogspot.com/2014/07/aksesuar-ve-tak-kullanm-giysi-ile-uyumu.html