2015 yılının en iyi erkek modası ve moda önerileri hakkında bilgiler. Hangi renkleri giymeli nasıl giyinmeli tüm püf noktaları erkekler için 2015 yılının ilkbahar aylarında giydiklerini göreceğiz.

beyaz

Dünya modasına baktığımız da yakın zaman da beyaz renginin moda olacağını bizlere söylüyor.

katmanlama

En önemli Erkekler Moda Haftası İlkbahar Yaz 2015 trendlerinden biri katman birçok görünüyor önemli bir bileşeni olan Milan, geliyor. Farklı dokular Karıştırma taze bir görünüm oluşturur, böylece gömlek, ceket gelecek yıl altından pek dışarı icar korkmayın.

gevşek Pantolon

Eğer erkekler için sıkı jean yorgun iseniz, bu Erkekler Moda Haftası İlkbahar Yaz 2015 Londra trendi seveceksiniz.Gevşek ve pist üzerinde görülen pantolon alevlendi için ilham 70’lerin, bu nedenle bakmak için vintage bir dokunuş eklemek için korkmayın. Geniş paçalı pantolon ve alevlendi pantolon JW gelen gösterileri sırasında pist sarstı Anderson, Oliver Spencer, Agi & Sam, Topman Tasarım ve James Long.

Kalın Renk kombinasyonları

Bu renkleri söz konusu olduğunda, büyük Erkekler Moda Haftası İlkbahar Yaz 2015 trendleri kalın ve parlak. Milan, tasarımcılar çatıştılar, ama hala çalıştı renk kombinasyonları vitrin korkuyor değildi. Dsquared2, Katie Eary, Boglioli, ve Etro piste tezat cüretkar için gitti.

Kravat uyumu

Milan bir başka büyük eğilim, eşleşen bağları gelecek sezon için belirleyici taze moda seçimlerden biri olarak sonunda olabilir. Gieves & Hawkes ve Duchamp’a Marc Jacobs ve Salvatore Ferragamo itibaren, kravat mükemmel gömlek eşleştirilmiştir.Bakmak kesinlikle taze, yani şıklık şık bir yaklaşım arıyorsanız, bu eğilimin doğru yönelen kaçırmayın.

Erkekte pembe

En ilginç Erkekler Moda Haftası İlkbahar Yaz 2015 trendlerden biri, pembe Milano’da bir sıçrama yaptı. Tasarımcıları uzun bir süre erkek moda pembe ile oynuyor olsa da, Versace ve Jil Sander onunla gerçekten büyük gitti. Diğer markalar daha yumuşak bir gölge için gittik Etro, sadece Versace gibi, parlak pembe elbise seçti.

çizgili Triko

Triko Londra Erkek Moda Haftası SS 2015 sırasında büyük bir eğilim oldu, ama elimden triko gerçekten bu ilkbaharda koleksiyonlarının yıldızı oldu. Dikey ya da yatay olarak, çizgili gelecek yıl için önemli bir eğilim olarak iyi arıyoruz.Eğilim Jonathan Saunders ve James Long Scorland arasında Pringle, Missoni ve Richard Nicoll, birçok koleksiyonlarda yer aldı.


sarı

Eğer cesur renkler gibi, ama pembe stil, Londra’da en önemli Erkekler Moda Haftası İlkbahar Yaz 2015 renk trendleri biri için doğru uygun değilse sarıdır.Renkleri beyaz veya daha fazla zıt biriyle eşleştirilmiş, sarı Dsquared2, Topman Tasarım, DKNY ve Burberry Prorsum gelen son koleksiyonlarını büyük bir parçası oldu

kot

Gerçekten bir yere gitmedim, denim belirgin bir önemli eğilim önümüzdeki sezon içine geliştirmelerine yardımcı olabilecek Milan pistleri, yer aldı. Pantolon, ama aynı zamanda ceket gibi, denim büyük bir anlaşma Bally, James Long, Tom Ford, ve Prada koleksiyon parçası olarak piste görülüyor, Moda Haftası sırasında oldu sadece

mavi

Mavi gibi, ama denim büyük taraftar değil Erkekler gelecek yıl hayal kırıklığına olmayacaktır. Mavi Milano’da en önemli Erkekler Moda Haftası İlkbahar Yaz 2015 trendleri arasında kesinlikle.

Mavi cesur tonları Marc Jacobs, Versace, Costume National Homme, Ermanno Scervino, Hıristiyan Pellizzari ve Dsquared2 gelen koleksiyonlarında yer aldı. Ya Aşınmış bir üst, alt veya tam mavi göz olarak, ne olursa olsun kumaş seçimi, gelecek yıl parlak bir gölge toplama üzerine kaçırmayın. 

Kaynak: http://gorgeousbecome.blogspot.com.tr/2014/07/en-iyi-2015-10-erkek-modas.html

Bir önceki yazımız olan Yazlık bayan pijamaları en güzel çantalar başlıklı makalemizde tarzgo hakkında bilgiler verilmektedir.