Bu havalarda makyajınız akmasın diye size değişik önerilerde bulunacağız. Sıcak havaların makyajınıza zarar vermesine izin vermeyin.


Bu yaz daha az kullanarak ya da hiç makyaj kesinlikle sizin için bir seçenek değilse, o zaman birçok kadın yaz görünümünü bozma sonunda en yaygın hataları önlemek için nasıl bulmak.

Makyaj bakış dayanarak

Kullandığınız olacak her makyaj ürünü biraz bakış koruma olsa bile, sonuç değildir ve zararlı ultraviyole ışınlarına karşı tam koruma almazsınız. Eğer doğal ilaç kullanıyorsanız, o temiz ve taze olduğunda cildinizde gitmeli ilk şey. Aksi takdirde, nemlendirici Cilt Kanseri Vakfı göre, herhangi bir astar, kapatıcılar veya kuruluşundan önce, güneş ardından ilk gider.

Sizin Yıl-Yuvarlak Makyaj parlak kullanma

Eğer sahte olsun, bir bronzluk elde başlatmak veya doğru güneş kremi kullanarak rağmen, doğal olarak gelişir sonra, tüm makyaj paleti bir değişime ihtiyacı var.Kötü yaz makyaj hatalardan biri far, allık hatta ruj olsun, koyu cilt üzerinde aynı tonlarını kullanarak tutmaktır. Eğer tabanı var bir kere cilt tonu için gurur verici bir şey almak emin olun.

Hızlı atlanıyor

Astar her makyaj rutin mükemmel bir ek değil iken makyaj ter daha olasıdır zaman, bu, yaz aylarında çok daha önemli hale gelir. Eğer kuru veya yağlı cilde sahip olsun, sizin kontrolünüz dışında herhangi bir çevresel koşullara rağmen yerde tüm makyaj tutacak iyi bir astar yararlanabilir.

Kaçırmayın: Yaz Suya Makyaj Teknikleri

Çok bronz kullanma

Kötü yaz makyaj hatalarından biri, bronzlaştırıcı aşırı doz tamamen görünümünü berbat edebilir. Uygulanan bronzlaştırıcı gölge çok önemlidir, ama bunu uyguluyorsanız alanlarda söz konusu olduğunda sen de çok dikkatli olmalıdır. Tüm yüzünüze bronzlaştırıcı kullanmayınız! Burnunuz, tapınaklar, alın ve boyun: Bunun yerine, doğal güneş öptü olacağını alanlara ekleyin.

Atlama Yaz Makyaj

Petrol lekeleme çarşaf ve yüz Puslar sıcak aylarda bir zorunluluktur. Onlar kontrol altında aşırı yağ tutmak ve hızlı bir şekilde ve kolayca makyaj yenileyebiliriz edebilirsiniz. Eğer onları yaz makyaj kitinin bir parçası hem de yapmak ve hızlı bir düzeltme için her zaman çantanızda onları tutmak emin olun.

Tozlar uygulanması

Gibi çok sıcak ve nemli havalarda onları kullanarak, toz ürünler gibi, onlar kötü yaz makyaj hatalardan biri olarak sonunda olabilir. Eğer bir aydınlatıcı toz varsa, olmadan gitmek ölçülü kullanın, ancak mümkün sonbaharda tozların dönmeden önce, sıvı ve krem ürünlerin geçemezsiniz.

Nemlendirici ve Canlandırıcı Genellikle Yetmez

Kuru cilt muhteşem yaz görünüm oluşturmak, böylece piling ve en iyi görünümlü tutmak için cildinize nemlendirici emin olmanız için en iyi baz değildir. Eğer AHA içeren bir fırçalayın ya da kimyasal piling tercih edin, en azından haftada bir kez uygun adım adım gidiyoruz emin olun, ve de pul pul dökülme sonra cildinizi nemlendirir.

Ayrıca Oku: 10 evde makyaj Bu Yaz deneyin

Yanlış Sahalarda Makyaj karışık sınama

Yüzünüzde için doğru renkleri seçerken kötü yaz makyaj hatalardan biri elinizin arkasını güvenmektir. Eller çoğu zaman daha fazla kızarıklık olabilir, ancak ellerinizin arka biraz daha bronzlaşmış yüzünüzü daha vardır, çünkü yaz aylarında da yanlış gölge seçme riskini koşuyoruz.


Siz makyajı karıştıran Değil

Sizin temel aşağı karıştırma yıl boyunca yarar olan başka bir makyaj ucu, ancak yaz aylarında daha da önemli hale gelir. Eğer likit fondöten, bir renkli nemlendirici veya ne kullanırsanız kullanın bu en iyisi.
Bir açık havada etkinlik için çok ağır oluyor

Eğer plajda veya havuz gün geçirmek ister, kötü yaz makyaj hatalardan biri tam görünüm için gidiyor. Biraz geri çevirmeli ve koymak kalacak su geçirmez ve suya dayanıklı ürünler kullanın. 


Kaynak: tv izle