Değişik tatlara ne dersiniz bugün kahvaltıda deneyin.. Bir protein açısından zengin bir kahvaltı güç benim favori içerikleri üç. Ben sürece taraftan olgun avokado gibi, belki iki üç kez bir hafta yemek. Benim standart bir kahvaltı resmi aldı ve instagram yayınlanmıştır. Birkaç onlar fikrini sevdi ve bunu denemek için sabırsızlanıyordu belirtti. Ekmek parçası üzerine koymak önerilir. Yine başka bir takipçisi o önce yumurta ile avokadoyu hiç denemedim söyledi. Ben soluk soluğa. Hemen yumurtalı avokado denemek gerekir Henüz bloğa koymak ya da bir fotoğraf hakkında okuyucuların geri dönüşler aldık kadar bunun için bir reçete yazmak hiç aklıma asla basit bir yemek. Sonra, bu çok açık görünüyordu. Neden benim şimdiki favori kahvaltı hakkında yazılı hiç? Bazen biz hayatta en bariz şeyleri gözden kaçırmak, yapmak değil eğilimindedir çünkü.

malzemeler

2 dilim İtalyan veya Fransız ekmeği, tost
1 olgun avokado
2 yumurta
iri tuz ve karabiber
acı sos
talimatlar

Orta-düşük ateşte bir yapışmaz tava koyun. Tuz ve karabiber ve kapaklı tava, sezon içine yumurta çatlak.Beyazlar pişene ve sarısı hala akması kadar pişirin.
Bir çatal ile avokado Bu arada, püre yarısı. Tuz serpin. Tost her dilimin üzerine avokado püre yarısı yayılır. Daha sonra, her bir dilim tost üstüne yumurta yerleştirin. Tat Sriracha ile her bir yumurta gezdirilir. Hizmet vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Yazlık bayan pijamaları en güzel çantalar başlıklı makalemizde tarzgo hakkında bilgiler verilmektedir.