Biz kadınlar olarak zaten zevkli giyinmeyi iyi biliyoruz erkeklere nazaran o nedenle en kötü halimiz bile erkeklerden iyi olduğu kesin. Sokağa çıktığımızda bir kadın olarak moda için yapabileceğimiz en iyiyi ve en güzelini yapmaktan çekinmediğinizi biliyorum.

 2015 Sokak modası denince aklınıza ne geliyor? Salaş tarzlarda itici bir şeylerse eğer sanmıyorum öyle olmasın. Bana kalırsa sokak modası insanın kendi karakterini yansıtıyor. Neden diyecek olursanız eğer, heran kendini nasıl hissetmek istiyorsan eğer öyle hissediyorsun ve öyle giyinerek sokağa çıkıyorsun. 2015 sokak modası denilince, siz de modayı izleyen kaliteli insanlardan biri olabilirsiniz. Eğer moda tutkunu bir insansanız zaten üzerinizdeki çantadan, tişörtten, ayakkabıdan belli oluyordur. Yani sizi gören birisi bu insan kadın modası nedir biliyor demektir dedirtiyor.

Ben kendime göre moda nedir bilmiyorum, kendime bir tarz ihtiyacı duyuyorum diyorsanız eğer moda izle web sayfasını ziyaret ederek kendi stilistiniz olabilirsiniz. Bu aslında çokta zor bir şey değildir. Bu nedenle sizin canınızın pekte sıkılmasına gerek yok.