Aslında yazın ne olsa giyilir derler ancak öyle bir şey yok tam tersi kışın ne olsa üstünüzü onla örtersiniz ve pek fazla misafirliğe gelen olmadığı için soğuklarda evde ne giydiğinizin önemi yok.Ama yaz ayı öylemi bayan pijama takımları seçimi yaparken kumaşına bile bakmamız gerekiyor.Çünkü yazın evin kapısı hiç durmaz devamlı misafir ve sizin evinizin içinde devamlı şık olmanız üzerindeki tekstil ürünlerinin pijama da olsa kendini göstermesi gerekir. Anlatmak istediğim ürünlerden bazılarını göstereyim mesela bu ürün çok hoş yaz için uygun bir şort.

 

 Yukarıdaki ürün sizce ne kadar 24 ? 15 ? Hadi 10 ? Değil Sadece 5.99 evet hepsi bu kadar bu şekilde yüzlerce farklı model var bulduğum sitenin adı tarzgo.com google ye tarzgo yazarsanız çıkar. Onun dışında bu yazımda başlıktan da anlaşılacağı gibi bayan çanta ürünlerinden bahsetmek istiyorum.Yazın yine normal giyiminize göre çok şık görünmek zorundasınız.Şık görünürken tabi ki aksesuarlara da ihtiyacınız olacak işte bu noktada çantalar devreye giriyor yine şu aşağıdaki ürüne bir bakın bakalım bu yeni sezon çantalar arasında.

   

 Bu çantayı mağazadan almaya kalksanız ne kadar isterler 79 ? 59 ? 49 ? sadece 24 tl Yine bu çantaları da belirttiğim tarzgo adlı sitede bulabilirsiniz.Yani aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Online Çanta Almak İçin Tıklayın