Koton markası, kıyafet alanında olduğu kadar ayakkabı alanında da çok fazla modele sahip olan markalardan birisidir. Yaz ve kış sezonlarında birbirinden farklı modelde ayakkabılar sizleri Koton mağazalarında beklemektedir. Koton yaz sezonunda; babet, bez ayakkabı, sandalet, terlik, klasik ayakkabı, yazlık topuklu ayakkabı gibi modeller bulundururken kış sezonunda ise; çizme, bot gibi modeller de bulunmaktadır. Yaz sezonunun belirleyicisi ve moda çizgisini takip eden bir marka olan Koton mağazalarında, her keseye uygun ayakkabılar bulmak mümkündür. Süet ve deri ayakkabılar, ofis şıklığını yakalayabilmek için tercih edebilirsiniz.

 

Bilekte kumaş pantolonlarınızın altına giyeceğiniz klasik modelde ayakkabılar çok şık bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Koton mağazalarında yerini alan topuklu ayakkabılar da çok tercih edilen ürünler arasındadır. İnce topuk, dolgu topuk, mantar topuk, kalın topuk gibi pek çok çeşide sahip olan topuklu ayakkabılar da kadınlar tarafından oldukça rağbet görmektedir. Babet modelleri de farklı renk ve desenlerde her yıl değişen kreasyonlarla birlikte moda çizgisini takip ederek devam etmektedir. Babet ayakkabıları da, kot pantolonların altına, eteklerin altına çok şık durmaktadır. Hem rahat hem de kullanışlı olan babetleri sıcak yaz günlerinde ve ilkbahar aylarında tercih edebilirsiniz. Makosen, nubuk ayakkabılar da son yılların modası olduğu için Koton bu sene de bu ayakkabıları hem farklı çizgi ve renklerle birleştirmiş hem de kalın taban ya da ince taban olarak mağazalarında sunmuştur.

Koton ayakkabılarını sezon sırasında da gayet uygun bir fiyata bulabilirsiniz. Ancak Koton sezon sonu %50’ye varan indirimler yaptığından, çok daha uygun fiyatlara ayakkabılar bulabilirsiniz. Sezon sırasında 70 TL’ye ulaşan ayakkabıları sezon sonunda yarı fiyatına alabilir, gardrobunuzda bir süre misafir edebilirsiniz. Tekrar sezon geldiği zaman uygun fiyata aldığınız ayakkabınızı mutlu bir şekilde de giyebilirsiniz. Koton her yıl modayı takip eden çizgiyi ayakkabılarına da taşımaktadır. Bazen etnik desenleri ve otantik renkleri ayakkabılarına dahil ederken bazen de klasik çizgisinden vazgeçmez. Her beğeniye uygun ayakkabıları Koton mağazalarında bulabilirsiniz.