Ayakkabı bir bayan için olmazsa olmaz denilebilecek ürünlerin başında gelmektedir. Ayakkabının görüntüsünün yanında rahatlığı da muhakkak çok önemlidir. Her bayanın vazgeçemedediği ayakkabı modelleri arasında stiletto ayakkabılar ilk sırada yer almaktadır. Topuklu bir ayakkabı bir bayanın ne kadar şık ve zarif durduğunun kanıtıdır aynı zamanda giyilen ayakkabılar bayanların kendine olan güveninin de kanıtıdır. Dik ve sağlam bir duruş sağlaması sayesinde stiletto ayakkabılar artık bayanların olmazsa olmazı haline gelmiştir. Stiletto ayakkabılar nerdeyse her tarz kıyafetle rahatça kombinlenmektedir özellikle kot pantolonlarla hem spor hem klasik bir görünüme sahip olan bayanlar artık bu tarz ayakkabılardan vazgeçemez duruma gelmişlerdir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Mini bir abiye kıyafetle de tercih edilebilen stiletto ayakkabılar gidilen gece davetlerinde en şık bayanı muhakkak gözler önüne serecektir. Uzun elbiselerle de kullanılan stiletto ayakkabı modellerinin de hiç şüphesiz bambaşka bir görüntüsü bulunmaktadır. Çeşitli renklerinin kolayca bulunabileceği stiletto ayakkabılar her senenin en gözde ayakkabı modelleri arasında yer almaktadır. Stiletto ayakkabılar da her tarz ayakkabı modelinde olduğu gibi uyumlu bir çantayla bayanların şıklığına şıklık katmaktadır. Bayanların vazgeçilmezi olan ayakkabılar stiletto modelleriyle artık bambaşka bir hal almıştır. 
 Özellikle kısa boylu olduğunu düşünen ve gerçekten bunu problem yapan bayanlar stiletto ayakkabı sayesinde bu sorunlarından tarzlarını yakalayarak çözüm bulmuşlardır. Stiletto ayakkabılar nerdeyse her ortamda tercih edilen ayakkabı modeli arasında yer almaktadır. Günlük hayatta dahi vazgeçilmez bir hal alan bu tarz ayakkabılar günden güne çeşitlerini, modellerini ve renklerini artırmaktadır. Sivri burunlu bir stiletto ayakkabı bir bayanı ne kadar mükemmel bir görünüme kavuşturduğu ortadır. Tesettürlü veya açık olmak bir bayanın şıklığına engel olmadığı düşünülürse, iddialı renklere de sahip olan stiletto ayakkabı modelleri artık her kesime hitap edebilecek durumdadır. Genelde her yaştan bayanın tercih ettiği siletto ayakkabılar günümüzde artık olmazsa olmaz bir hal almıştır. Tesettürlü bayanların özellikle tuniklerle ve dar paçalı pantolonlarla tercih ettiği stiletto ayakkabılar herkesin bir numaralı tercihi olmuştur. Ayakkabını kraliçesi denilebilecek olan stiletto ayakkabılar gelecek sezon içinde artık bayanların vazgeçemediği ayakkabı modelleri arasında yer alacağı muhakkaktır.