En çok tercih edilen markalardan biri olan Vakko, özellikle tesettürlü bayanların en çok giyindiği ve gözde modellerinin bulunduğu yepyeni bir yaz sezonuna hazırlanıyor. Vakko tüm bayanların kendi arzını yakalayabileceği ve her zevke hitap eden bir giyim markası olduğu için her bayan kendi aklında olanı ve kendine yakışanı burada kolayca bulabiliyor. Bu sezon bayanlar rengârenk tasarımlarla ve göz alıcı renklerle kendilerini Vakko 2016’nın eşsiz modelleri arasında bulacak ve bu dikkat çekici renkler ve modeller arasında tercih yapmak da zorlanacak.


Bu sezonun en gözde modelleri ise uzun balık modelli elbiseler ve dantel desenli tasarımlardır. Bu tasarımların her tarza hitap edecek olması da bayanlar için mükemmel bir fırsat! Bu yeni sezonun başlangıcı sayılan ve en göz alıcı renkler ise mint yeşili ve pudranın uyumu ve kırmızı ve saks mavisi olan renklerdir. Bu renkler ile en farklı tasarımların bulunduğu Vakko sizler için tasarladığı modelleri bayanların beğenisine sunuyor. Dantel modellerinin bu göz alıcı renkler ile buluşması ve ahenkli zarif tasarımları ile sezona büyük bir giriş yapan Vakko diğer markalara göre oldukça iddialı görünüyor.
En zarif abiyeler için kullanılan sade ve şık detaylar ise bu sezonun en tercih edilen modelleri olması bekleniyor. Bayanların en çok ilgi gösterdiği dantel modeller ise sizler için ağırlıklı olarak kullanılmış! Vakko 2016 elbise modelleri dünyaca ünlü markalar arasında bayanlar tarafından büyük bir ilgi görmesinden dolayı oldukça memnun ve bunu da siz derli müşterilerine yansıtmaktan çok mutlu olmaktadır. Etiketlerde bazı uçuk fiyatlarla karşılaşsanız dahi bu ürünlere verdiğiniz paraya değiyor. Vakko marka abiyeler en hoş tasarımlarıyla ve en ilgi çekici renkleri ile her arza uygun ve göze hitap etmektedir. En güzel abiyeler nişan ve düğün törenlerine uygun ve her özel günlerinize göre tasarlanmış abiyeler sizleri bekliyor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Her zevke uygun olmakla birlikte özellikle kapalı ve türbanlı bayanların da beğeneceği abiye modelleri mevcuttur. Hem şık hem de sade modellerin yanında gösterişten uzak modeller isteyen bayanlar da kendine uygun abiyeleri ve her türlü kıyafeti Vakko’ da bulabilecektir. Siz de zor beğenen bayanlardan iseniz burada aradığınız her türlü abiyeyi bulabilir ve her beklentiye uygun cevabı burada göreceksiniz.