Yaz aylarında düğün olmazsa olmazlardan peki ya bu yaz evleniyorsunuz ama hangi gelinlik karar veremediniz mi? İstiyorsunuz ki düğününüze gelen herkes gelinliğinize bayılsın ve rüya gibi bulsunlar. Siz de kendinizi beyazlar içinde bir prenses gibi hissetmek istiyorsanız eğer mutlaka bu önerdiğim gelinlik modellerini gözden geçirin.

2016 yılının ilkbahar ve yaz dönemlerinde evlilik sezonu iyice açılacak. Peki ya bu güzel aylarda gelinliğinize karar verdiniz mi? Vermediyseniz eğer diktirmek için ya da satın almak için çok geç sayılmaz. Biran önce düğün mekanınızı belirleyin, nikah şekerlerinizi alın, düğün devetiyelerinizi bastırın, balayı için otelinizi kiralayın, o günkü gelinlik arabasını hazırlatın ve mutlaka gelin çiçeğinizi seçin. Bunun dışında size düşünülecek bir gelinlik bir de damatlık kalıyor. Gelinlik içinde sizler için en güzel moda ve önerileri sitemizden sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Bahar Modası başlıklı makalemizde 2016 bahar modası, 2016 kadın modası ve 2016 yaz modası hakkında bilgiler verilmektedir.