Tekstil delisi olduk çıktık, gardrobumuzda tonlarca kıyafetimiz var fakat halen daha neler alsak diye düşünüyoruz. Geçtiğimiz günlerde Zara’nın önünden geçiyorum bir de ne göreyim 2016 Mayıs ayında %50 civarında indirim olacakmış. Bu ne demek mi oluyor. Gözüme kestirdiğim fiyatının 240TL olduğu siyah elbiseyi daha ucuza alabileceğim anlamına geliyor 🙂

O nedenle zara mağazasının indirimlerini fazlasıyla takip ediyorum. Eğer herhangi bir Indetix aksiyonu olduğunda mutlaka indirimlerinden yararlanıyor herhangi bir şeyler alıyorum. Zara indirim günlerine rakip olarak şimdide hızlıca İstanbul’dan sonra İzmir’de de H&M mağazaları çoğalmaya başladı. Ayrıca kitlesini çoğalttıkça özel indirimler yapmaya devam ediyor. Ben diğer bloglarımdaki istatistikleri topladım baktım ki Zara indirim günlerinden daha çok HM indirim günleri sorgulanmış.

Eğer siz de Zara ‘nın 2016-2017 özel indirim günlerinden haberdar olmak istiyorsanız aşağıdaki yorum alanına 2016 – 2017 Zara indirimleri cep telefonuma gelsin diye yorum bırakabilirsiniz. Böylelikle tüm indirimlerden indirim günlerinden önce sizin haberiniz olabilir. Eğer siz de Zara mağazalarının yaz özel indirimlerinden haberdar olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

2016 Mayıs yaz aylarının ilk indirimi olacak!

Bir önceki yazımız olan 2 Ocak 2016 Zara İndirim Günleri başlıklı makalemizde 2016 zara, 2016 zara indirimi ve inditex hakkında bilgiler verilmektedir.