Yine herkes ve tüm müslüman alemi için bol bereketli bir ramazan ayı olması dileklerimizle başlayarak sizlere bu makalemizde, 2016 İzmir’in Ramazan ayı imsakiyesi, Ramazan bayramı tarihleri, sahur iftar ve top patlama saatleri hakkında bilgiler vereceğiz. Böylelikle siz değerli müslüman kardeşimiz ramazan ayında orucunu sağlıklı bir şekilde tutabilecek ve açabilecek. 

2016-ramazan-imsakiyesi-saatleri-izmir

Yukarıdaki çizelge tamamen güvenilir ve sağlıklı bir çizelgedir. İsterseniz yazdırarak evinize asabilir ve tüm ailenin yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Ya da telefonunuza kaydedebilir böylelikle orucunuzda aksama yaşamazsınız.

Ayrıca 2016 Ramazan bayramı;

4 Temmuz 2016 Yarım gün olmak üzere başlayacak

5,6,7 Temmuz boyunca 2016 Ramazan bayramı devam edecek.

Kısacası Pazartesi yarım gün, salı bayram tatili, çarşamba bayram tatili, perşembe bayram tatili eğer bakanlıktan bir onay gelirse cuma ile birleşerek tüm hafta ramazan bayramı tatili yapılabilir. Böylece bir çok tatil alanına Türk asıllı turistler akın edebilir. Hepimiz için yorucu ve günahlarımızdan arındığımız bu değerli ayın ardından tatil yapmak ya da büyüklerimizi görmeye gidip onların hatırlarını sormamız hakkımız.

Bir önceki yazımız olan İpana Luxe Perfection Beyazlatıcı Diş Macunu yorumlarım başlıklı makalemizde Diş Macunu yorumlarım, en iyi diş macunu ve ipana luxe hakkında bilgiler verilmektedir.