Zara online alışveriş mağazası açıldı ve Türkiye’ye özel indirimler şimdiden başladı. İlk başlarda herhangi bir indirim olmaması insanların online mağazasından uzaklaşmasına sebep olmuştu fakat şimdilerde Zara normal mağazalarındaki yoğunluğu artık online mağazalarına taşımak istediği için işi biraz daha oraya yöneltti. Artık 2017-2018 Zara modası ve yeni koleksiyonunun satışını Zara Türkiye Resmi Web Sitesi üzerinden sürdürecek. 

İşte büyük fırsat günleri başlıyor. Dünyanın her yerinde üne sahip olan ve kalitesi ile her zaman en büyük tercihlerden biri olan Zara artık online alışveriş sitesi ile de müşterilerine alışveriş keyfinin tadını istedikleri yerde çıkarma fırsatı veriyor.

Şık ve imaj sahibi tasarımları ile her zaman dikkat çeken Zara indirim günleri ile sevenlerini daha da mutlu etti. Birçok kişinin takip ettiği Zara markasına AVM’lerde ve anlaşmalı olan birçok mağazada ulaşabilirsiniz fakat artık gezmek ve aramak için efor sarf etmenize gerek kalmadan online ve hızlı olarak alışveriş yapmanız mümkün. Üstelik güvenli bir şekilde.

Zara ürünleri kalitesi ve tarzı nedeni ile har zaman dikkat çekmekte ve neredeyse hemen tükenmekte. Bu nedenle mağazalar arasında istediğiniz bir ürün için gezmek oldukça zor oluyor. Fakat internet üzerinden yapılan alışverişlerde daha kolay bir şekilde istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz çünkü online alışveriş deposunda her ürün bulunuyor. Hatta mağazalardan da temin edilebiliyor.

Bu nedenle mağazada bulamadığınız bir bedeni internet üzerinden sipariş ederek diğer mağazaya gitmenize gerek kalmadan da temin edebilirsiniz. İndirim ne zaman herkes merek ediyor. Çünkü indirim günlerinden faydalanmanın tadı bir başkadır. Hatta yeni sezon ürünlerden ya da indirime girmemiş ürünlerden satın alacağınızda örneğin bir etek modeli için 175₺ ödeyecekseniz indirim günlerinde 90₺’ye bile etek modelleri bulabilirsiniz.

Zara’nın herkes için farklı ve otantik tasarımları genelde genç kuşak tarafından tercih edilmiş olsa bile imaj sahibi olan ve hep genç görünmek isteyen kadınların ve beylerin ise bir numaralı adresi olmasına zemin hazırlamakta. Bu nedenle istediğiniz bir ürünü hemen almak için indirim günlerine göre fazla para harcamanız gerekse de Zara’nın kalitesi ve şıklığı adına bu insana pek dokunmuyor olabilir. Fakat indirim günlerinde daha fazla alışveriş yapma ve indirimin tanıdı çıkarmak için bunu değerlendirmeniz daha iyi olacaktır.

2016 yılında Zara’da yine birçok indirim günü düzenlendi ve en son ekim ayı indirimini geride bıraktık. Bunun ardında Kasım ve Aralık’ta da büyük indirim günleri bekleniyor. İndirim ne zaman, bunun için alışveriş sitesini ya da mağazaları kontrol edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Sokak Modası ve İndirimli Günler başlıklı makalemizde 2017 indirim, 2017 indirimleri ne zaman ve 2017 indirimli günleri hakkında bilgiler verilmektedir.