Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

10 Günde 6 Kilo Verdiren Aristo Diyeti

10 Günde 6 Kilo Verdiren Aristo Diyeti

10 Günde 6 Kilo Verdiren Aristo Diyeti Günümüzde kilo problemi her insanın sorunlarından biridir. Sağlık açısından büyük problemler doğuran kilo sorununu çözmek için birçok diyet listesi hazırlanmaktadır. Bu listelere düzenli uyulduğu takdirde emin olun kilo verdiğinizi hissedeceksiniz. Son zamanlar da büyük bir ilgi gören Aristo diyetini sizler için hazırladık. Bu listeyi dikkat bir şekilde okuyup […]

10 Günde 6 Kilo Verdiren Aristo Diyeti

Günümüzde kilo problemi her insanın sorunlarından biridir. Sağlık açısından büyük problemler doğuran kilo sorununu çözmek için birçok diyet listesi hazırlanmaktadır. Bu listelere düzenli uyulduğu takdirde emin olun kilo verdiğinizi hissedeceksiniz. Son zamanlar da büyük bir ilgi gören Aristo diyetini sizler için hazırladık. Bu listeyi dikkat bir şekilde okuyup yaparsanız mutlaka kilo verdiğinizi anlayacaksınız. Fakat lütfen ne olursa olsun diyete başlamadan önce bir diyetisyene danışmayı unutmayınız.

Aristo Diyeti Nasıl Yapılır?

Aristo diyeti, ismiyle de anlaşılacağı üzere adını bir filozoftan almıştır. 10 günde 6 kiloyu bu diyet sayesinde verme imkânınız olabilir. Öncelikle bu diyetin asıl amacı katiyen glutenli gıdaları hayatınıza sokmamanız. Aristo diyeti genellikle sebze ve protein ağırlıklı bir diyettir. Bu diyeti uygularken kesinlikle un, hamur işi, buğday ve kızartma türü yemeklerden uzak durmanız gerekmektedir.

Aristo Diyeti Örnek Liste

Sabah: Sabah kahvaltıdan önce yarım greyfurt suyu posasıyla beraber tüketin

Kahvaltı: Yarım dilim peynir, 2 adet tam pişmiş yumurta, domates ve salatalık

Öğlen: Balık, tavuk veya et ızgara şekilden tüketebilirsiniz (kızartma olmayacak.) 1 kase yoğurt yanında salata

Akşam: Balık veya et, pişmiş sebze ve yanına salata

Bu listeyi size örnek olması amacıyla paylaştık. Lütfen başlamadan önce bir uzmana danışınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46