Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

3 Haftada 10 Kilo Verdiren 8 Saat Diyeti

3 Haftada 10 Kilo Verdiren 8 Saat Diyeti

Alışılagelmiş diyet türlerinden farklı olan 8 Saat diyeti, aralıklı oruç diyeti olarak da adlandırılmaktadır. Bu diyetin en önemli özelliği, diyeti uygulayan kişinin yedikleri ya da yemediklerinden ziyade, yeme süresini kısaltarak yapılmasıdır. 8 Saat Diyeti Özellikleri Diyetin temel özelliği, günün belirli saatlerinde yemek yemeye izin verilmesi, ancak bu saatler dışında ise hiçbir şey yenilmemesine dayanmaktadır. Günün […]

Alışılagelmiş diyet türlerinden farklı olan 8 Saat diyeti, aralıklı oruç diyeti olarak da adlandırılmaktadır. Bu diyetin en önemli özelliği, diyeti uygulayan kişinin yedikleri ya da yemediklerinden ziyade, yeme süresini kısaltarak yapılmasıdır.

8 Saat Diyeti Özellikleri

  • Diyetin temel özelliği, günün belirli saatlerinde yemek yemeye izin verilmesi, ancak bu saatler dışında ise hiçbir şey yenilmemesine dayanmaktadır.
  • Günün 8 saatinde yemek yenilmesine müsaade edilen diyette, günün kalan 16 saatinde ise hiçbir şey yenmemelidir. Bu nedenle diyet, 8 Saat diyeti olarak da adlandırılmaktadır.
  • Yemek yeme saatleri, diyeti yapan kişiye bağlıdır.

Günün dilediğiniz aralığında 8 saat içerisinde yağsız proteinler, yüksek lifli tahıllar, sebze ve meyveleri gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Sonraki 16 saatte ise, kesinlikle bir dilim elma dahi olsa, yenilmemelidir. Ayrıca diyet yaparken bol su içilmeli, mümkünse basit egzersizler ihmal edilmemelidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46