Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

3 Haftada 10 Kilo Verdiren 8 Saat Rejimi - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.065,4200
 • EURO
  $1,1348
 • ALTIN
  $44.990,0000
 • BIST
  $172,5900
3 Haftada 10 Kilo Verdiren 8 Saat Rejimi

3 Haftada 10 Kilo Verdiren 8 Saat Rejimi

Alışılagelmiş rejim türlerinden değişik olan 8 Saat rejimi, aralıklı oruç rejimi olarak da adlandırılmaktadır. Bu diyetin en önemli özelliği, rejimi uygulama eden kişinin yedikleri ya da yemediklerinden ziyade, yeme süresini kısaltarak yapılmasıdır. 8 Saat Rejimi Özellikleri Diyetin temel özelliği, günün belirli saatlerinde yiyecek yemeye izin verilmesi, yalnız bu saatler haricinde ise hiçbir şey yenilmemesine dayanmaktadır. […]

Alışılagelmiş rejim türlerinden değişik olan 8 Saat rejimi, aralıklı oruç rejimi olarak da adlandırılmaktadır. Bu diyetin en önemli özelliği, rejimi uygulama eden kişinin yedikleri ya da yemediklerinden ziyade, yeme süresini kısaltarak yapılmasıdır.

8 Saat Rejimi Özellikleri

 • Diyetin temel özelliği, günün belirli saatlerinde yiyecek yemeye izin verilmesi, yalnız bu saatler haricinde ise hiçbir şey yenilmemesine dayanmaktadır.
 • Günün 8 saatinde yiyecek yenilmesine müsaade edilen rejimde, günün kalan 16 saatinde ise hiçbir şey yenmemelidir. Bu yüzden rejim, 8 Saat rejimi olarak da adlandırılmaktadır.
 • Yiyecek yeme saatleri, rejimi oluşturan kişiye bağlıdır.

Günün arzu ettiğiniz aralığında 8 saat içinde yağsız proteinler, yüksek lifli tahıllar, sebze ve meyveleri gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Sonraki 16 saatte ise, kesinlikle bir dilim elma dahi olsa, yenilmemelidir. Ek olarak rejim yaparken bol miktarda oranda su içilmeli, mümkünse rahat egzersizler dikkatsizlik edilmemelidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?