Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

9 Kere Leyla Film Mevzusu ve Oyuncuları

9 Kere Leyla Film Mevzusu ve Oyuncuları

4 Aralık 2020 tarihinde Netflix platformunda yayınlanacak olan 9 Kere Leyla adlı filmin yönetmenliğini Ezel Akay üstlenmektedir. Bununla beraber filmin senaryo ekibinde Ezel Akay’ın yanında Adnan Yıldırım, Uğur Saatçi, Hasret Lale benzer biçimde adlar yer almıştır. Türk yapımı güldürü filmi 2020 yılının Mart ayında gösterime girmeyi hedefliyordu. Pandemi sebebiyle vizyon zamanı ertelenen film daha sonrasında […]

4 Aralık 2020 tarihinde Netflix platformunda yayınlanacak olan 9 Kere Leyla adlı filmin yönetmenliğini Ezel Akay üstlenmektedir. Bununla beraber filmin senaryo ekibinde Ezel Akay’ın yanında Adnan Yıldırım, Uğur Saatçi, Hasret Lale benzer biçimde adlar yer almıştır. Türk yapımı güldürü filmi 2020 yılının Mart ayında gösterime girmeyi hedefliyordu. Pandemi sebebiyle vizyon zamanı ertelenen film daha sonrasında Netflix platformuyla anlaşmıştır. Usta adlardan oluşan oyuncu ekibiyle fragmanı yayınlandığı anda dikkatleri çeken film merakla beklenmektedir. İşte 9 Kere Leyla filminin mevzusu ve oyuncuları!

9 Kere Leyla Film Mevzusu
Türk yapımı güldürü filmi 9 Kere Leyla’nın başarı göstermiş adlar tarafınca kaleme alınan senaristliği dizinin merak edilmesinde büyük unsur olmuştur. Filmin ana mevzusu bir aşk üçgeni çevresinde oluşmaktadır. Bu üçgende varlıklı bir iş adamı olan Adem, eşi domestik Leyla ve evlilik terapistleri Nergis yer almıştır. Birliktelikleri çıkmaza giren ve bunaltan bir hal alan Adem ile Leyla’nın heyecanları yok olmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:Karantina Döneminde Vakit Geçirebileceğiniz UygulamalarEvlilik terapisine gitme sonucu alan çift, orada terapist Nergis ile tanışır. Nergis, Adem’in kalbinin tekrardan heyecanla atmasını elde etmiştir fakat kendisi için. Adem, Nergis için kaç senelik evliliğini anında bitirmeye hazırdır. Fakat Leyla buna izin vermez. O yüzden Adem kendi bilmiş olduğu yöntemlerle kaza süsü vererek Leyla’yı ortadan kaldırma planlarına girişir. Sadece bu durum {hiç de} kolay olmayacaktır. 9 kere Leyla’yı öldürme girişiminde bulunması sonunda her insanın yaşamının değişmesine sebep olacaktır.

İLGİLİ İÇERİKLER
Netflix’in Merakla Beklenen Yeni Dizisi The Witcher Hakkında Bilmeniz Ihtiyaç duyulan 8 Informasyon 23 Ekim 2018
Netflix’in Türkiye’de En Oldukça İzlenen Dizileri Hangileridir? 4 Ağustos 2019

9 Kere Leyla Filminin Oyuncu Ekibi
Mevzusuyla merak ettiren filmin oyuncu kadrosunda ise birçok usta isim yer almıştır. 9 Kere Leyla’nın başrollerinde Demet Akbağ, Haluk Bilginer ve Elçin Sangu yer almıştır. Usta oyuncular Demet Akbağ ve Haluk Bilginer filmimizde sıkıntılı evliliğe haiz çift Adem ve Leyla’yı canlandırmaktadır.

Evlilik terapisti olarak tanışıp Adem’in aklını alacak hanım Nergis’i ise Elçin Sangu oynamaktadır. Bu başarı göstermiş isimlere birlikte rol alan son dönemde oldukça sevilen Alican Yücesoy, Fırat Tanış, Hakan Eke benzer biçimde adlar bulunmaktadır.

İşte keyifli filmin oyuncu kadrosunda yer edinen tüm adların sıralaması:

Demet Akbağ – Leyla
Haluk Bilginer – Adem
Elçin Sangu – Nergis
Fırat Tanış – Mahdum
Alican Yücesoy – Haris
Hakan Eke – Hızır
Emre Kıvılcım – Harun-Faruk
İhsan Ceylan – İlyas
Hasan Eflatun Akay –
Bertan Çelikkol –
Kerime Obenik –
Bimen Zartar – Dayı
Reşit Berker Enhoş –
Arda Cartı –
4 Aralık’ta Netflix platformuyla seyirciyle buluşacak olan bir Ezel Akay yapımı güldürü filmi Mart ayından beri merakla beklenmektedir. Bu görkemli kadrodan oluşan filmi kaçırmamanızı tavsiye ederiz…

Filmin Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:Call My Agent Dizi Mevzusu ve Oyuncuları

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46