Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Adam Evladı Saç Kesim Modelleri

Adam Evladı Saç Kesim Modelleri

Adam Evladı Saç Kesim Modelleri Adam çocuklar amacıyla saç modellerinin alabros, subay tıraşı ve classic 3 numara ile sınırı olan bulunmuş olduğu 90’lı yılları hatırlıyor musunuz? Her neyse ki o günler geçmişte kaldı. Günümüzde, adam çocuklar amacıyla yüzlerce değişik saç modeli var. Doğal bu kadar geniş yelpazedeki alternatif arasından anne babalar olarak tercih yapmanız zor […]

Adam Evladı Saç Kesim Modelleri

erkek cocuk sac kesimi - Adam Evladı Saç Kesim Modelleri

Adam çocuklar amacıyla saç modellerinin alabros, subay tıraşı ve classic 3 numara ile sınırı olan bulunmuş olduğu 90’lı yılları hatırlıyor musunuz? Her neyse ki o günler geçmişte kaldı. Günümüzde, adam çocuklar amacıyla yüzlerce değişik saç modeli var. Doğal bu kadar geniş yelpazedeki alternatif arasından anne babalar olarak tercih yapmanız zor olabilir. İyi haber, bu hususta tek gereksiniminiz olan şey, size esin olabilecek modellere göz atmak…

90’lı ve daha eski senelerde çocuk olan biriyseniz, o dönemlerde saç tıraşı olmanın havalı bir şey olmadığını hatırlıyorsunuzdur. Nitekim, yakışıp yakışmadığına bakılmaksızın, tüm adam çocuklar alabros, subay tıraşı ya da 3 numara saç kesimiyle berberden çıkardı. Şu sebeple o senelerde havalı olmaktan ziyade, önemli olan saçın kısa kesilmiş olmasıydı. Her neyse ki, o günlerden bu güne dek fazlası şey değişti. Artık, her adam çocuğun yüz tarzına yakışan yüzlerce değişik modeli bulmak mümkün.

Anne ve babalar olarak çoğumuz çocuğumuzun daha güzel ve havalı görünmesini istiyoruz. Yeni giysiler, ayakkabılar, şapka ve saatler… Sadece, iş saç tıraşına geldiği vakit birfazlasımuz baş karışıklığı yaşayabiliyoruz. Sayısız saç modeli içinde hangisinin çocuğumuza daha fazlaca yakışacağı hususu tam bir ikilem. Çocuğunuzun saçını iyi mi kestirmeniz gerektiği hakikaten düşündüğünüz kadar zor olmayabilir. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan şey, değişik modellere göz atarak fikir sahibi olmak. Sonrası, sizin ve oğlunuzun zevkine, berberinizin maharetine kalmış.

Son senesinin en havalı, trend adam çocuk saç modellerini sahibi olan rehber durumunda bir yazı hazırladık. Yazının devamında, adam çocuk saç tıraşına yönelik detaylı ipuçlarını bulacaksınız. Ek olarak, husus sonucunda onlarca değişik adam çocuk saç kesim modellerinin bulunmuş olduğu bir galeri görmüş olacaksınız. Hazırsanız bundan sonrasında başlamış olalım!

amerikan sac trasi 300x300 - Adam Evladı Saç Kesim Modelleri

Günümüzdeki adam çocuk saç modellerinin fazlası Amerikan tıraşı olarak malum, yanlar ve arkanın daha kısa, ön ve üstün ise daha uzun bulunmuş olduğu saç tıraşı çevresinde şekilleniyor. Bu tür modeller, tamamıyla kısa saç istemeyenler amacıyla son aşama ideal. Üst bölümde daha uzun saç olması çocuğunuzu güneşten korurken, yan ve arka bölgenin kısa olması ise tam bir rahatlık hissi sunar.

ust tarafi uzun sac 300x300 - Adam Evladı Saç Kesim Modelleri

Modellerin fazlası birbirine benzer olsa da işin püf noktası çocuğunuzun saçlarını doğru halde tarayıp yoldam kazandırmaktır. Dikdörtgen ve üçgen yüz hatlarına haiz çocuklar amacıyla saçın üst kısmının daha yapışık bulunmuş olduğu stiller uygunken, yuvarlak yüzlü çocuklar saçlarını dikebilir ya da kabarık bir şekil verebilir. Şu sebeple, saçı kabartmak ya da dikmek uzun olan yüzün daha da uzun görünmesine namacıyla olur.

cizgi izli sac trasi 300x300 - Adam Evladı Saç Kesim Modelleri

Son devresinin tanınmış modellerinden biri de yan kısımlara tıraş makinesi ile çizgi çekilmesi. Dünyaca meşhur bir çok futbolcunun bu modelde saç tıraşı olması, çizgili modelin trend olmasında unsur oldu. Genel olarak, yan ve arka taraftaki saçın kısa bulunmuş olduğu bölgelere yatay bir çizgi çekiliyor. Sayısı ve tam olarak nereye uygulanacağı size kalmış. Ne de olsa yaratıcılıkta sınır yok!

dik sacli tras 300x300 - Adam Evladı Saç Kesim Modelleri

Ense alanı uzun olan saç modelleri geçen birkaç yıl süresince son aşama popülerdi. Yanların tıraş makinesi ile kısaltıldığı bu modellerde, arka ve üst kısımlar makas ile kesilerek şekil veriliyor.

Fotoğraf eklemeleri yaparak adam çocuk saç kesim modellerini ve husus ile ilgili detaylı tavsiyeler paylaştık. Evladınız amacıyla ideal olan modeli halen bulamadığınızı düşünüyorsanız bir de alttaki galeriye göz gezdirmenizde yarar var. Onlarca değişik tarzdaki model içersinde inanırım çocuğunuza ideal bir yoldam bulacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM