Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Ankara Resimli Pasta Fiyatları

Ankara Resimli Pasta Fiyatları

Ankara Resimli Pasta Fiyatları Resimli pasta Ankara bölgesinde üretim ve satış yapan pastanemiz doğum günleri, özel günler ve davetlere özel resimli pasta siparişleri almaya hazırdır. İstenilen detaylarla, istenilen resimli pastayı dilediğiniz boyutlarda yapmaktadır. Uzman pasta şeflerimiz ile bugüne kadar mutluluğunuz için çalıştık çalışmaya da devam ediyoruz. Sipariş üzerine kişiye özel pastalar yaparak doğum günleri gibi […]

Ankara Resimli Pasta Fiyatları

Resimli pasta Ankara bölgesinde üretim ve satış yapan pastanemiz doğum günleri, özel günler ve davetlere özel resimli pasta siparişleri almaya hazırdır. İstenilen detaylarla, istenilen resimli pastayı dilediğiniz boyutlarda yapmaktadır. Uzman pasta şeflerimiz ile bugüne kadar mutluluğunuz için çalıştık çalışmaya da devam ediyoruz. Sipariş üzerine kişiye özel pastalar yaparak doğum günleri gibi özel günleri unutulmaz kılmaktayız. Resimli pastaların üretiminde tamamen müşteri istekleri doğrultusunda çalışmaktayız. Özenle ve her detaya dikkat ederek yaptığımız pastalarda uygun fiyat anlayışını benimsemedik. Resimli pastaların fiyatları pasta boyutuna , pasta detaylarına ve pastada kullanılan malzeme çeşit ve miktarına göre değişiklik göstermektedir. Pastalarımızı müşteri isteği ile birebir şekilde üretme noktasında oldukça başarılı bir ekibe sahibiz.

Resimli Pastaların Siparişi

Resimli pastalar kişiye özel detaylar barındırmasından ötürü sipariş üzerine üretilmektedir. Resim baskısı haricinde birçok detay hazır modellerimizde de bulunmaktadır. Meslek pastaları gibi hazır şablonların üzerine istenilen resim ve motifler yerleştirilebilir. Bunun yanı sıra tamamen kişiye özel tasarım pastalar da yapılmaktadır. Sitemizde görselleri bulunan model pastalar katalog oluşumu için yapılmıştır. Kesinlikle  Tüm pastalarımız her siparişte taze olarak yapılmaktadır sitede bulunan hazır pastalar fikir sahibi olunması açısından görsel için kullanılmıştır. Ankara resimli pasta sipariş verecek müşterilerimize pasta detayı ve boyutuna göre makul bir teslim süresi verilmektedir. Pastalar özenle imal edildiği için özel günün öncesinde 1 veya 2 gün kadar süre gerekmektedir. Pastaların zamanında tesliminin yapılması açısından erken sipariş verilmesinin önemi büyüktür. En Çok tercih edilen resimli pasta modelimiz Brawl Stars Resimli Pastadır.

Özel Günlerin Vazgeçilmezi Resimli Pastalar

Hiç şüphesiz özel günleri güzel kılan dostlar ve ailedir. Bu günlerde birde leziz ve harika tasarımlı resimli pastaların olması o günü unutulmaz kılmaktadır. Bu özel günlerde unutulmayacak bir pasta için firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Özenle ve titizlikle hazırlanan pastalar dikkatlice taşınarak adrese teslim yapılmaktadır. Kişi isterse gelerek kendi de teslim alabilmektedir. Birçok pasta çeşidinin bulunduğu pastanemiz model ve içerik olarak çok zengindir. Pucake, Ankara’nın Tüm bölgesinde sizlere hizmet vermektedir. Daha ayrıntılı bilgi almak ve pasta siparişi vermek için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Web: www.pucake.com

Tel: 0506 923 82 55

Whatsapp dan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46