Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Anne Sütünü Arttıran Yiyecekler - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.621,9400
 • EURO
  $0,9462
 • ALTIN
  $36.362,3800
 • BIST
  $174,6000
Anne Sütünü Arttıran Yiyecekler

Anne Sütünü Arttıran Yiyecekler

Bebeğinizi en iyi şekilde beslemek için anne sütü vermek istemeniz düzgüsel esasen onun için nerede ise başka bir besin deposu da yok. Sütünüz yetersizse ve endişeleniyorsanız sütünüzü arttırmanıza destek olabilecek bazı gıdaları şu şekilde sıralayabiliriz.   Ilk olarak emzirirken bol miktarda sıvı tüketmelisiniz. En başta su olmak suretiyle maden suyu, süt şeklinde sıvılara yönelebilirsiniz. Sütün […]

Bebeğinizi en iyi şekilde beslemek için anne sütü vermek istemeniz düzgüsel esasen onun için nerede ise başka bir besin deposu da yok. Sütünüz yetersizse ve endişeleniyorsanız sütünüzü arttırmanıza destek olabilecek bazı gıdaları şu şekilde sıralayabiliriz.

 

Ilk olarak emzirirken bol miktarda sıvı tüketmelisiniz. En başta su olmak suretiyle maden suyu, süt şeklinde sıvılara yönelebilirsiniz. Sütün gaz yapma olasılığı yüksek olduğundan dikkatli tüketmelisiniz. Emziren bayanlar için olan nebat çaylarından tüketebilirsiniz. Onun haricinde rezene çayının süt arttırmada tesiri büyüktür. Papatya çayı da sütünüzün artmasına katkıda bulunacaktır. Süt hormonlarının artmasında destek olabilecek diğeri besinler sebzeler ve meyvelerdir. Meyvelerden en önemlisi ve faydalısı incirdir. İncir süt hormonlarını yükseltir. Kuru yada yaş fark etmeksizin inciri tüketebilirsiniz. Bunun yanı sıra ayva şeklinde meyvelerde sütünüzü arttıracaktır. Sütünüzü arttıracak sebzeler ise ıspanak, havuç şeklinde sebzelerdir. Ek olarak nohut, bulgur ve mercimek şeklinde baklagiller de süt hormonlarının artmasına destek sağlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?