Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Arap Tarzı Makyaj Nasıl Yapılır?

Arap Tarzı Makyaj Nasıl Yapılır?

Arabic makyaj nasıl yapılır? Sorusuna cevap arayanlar için, kısaca Arap makyajı nasıl yapılır, anlatmaya çalıştık. Göz detaylarının daha hâkim olduğu bu makyaj çeşidinde, basit uygulamalara dikkat ederek güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz. Arabic Makyaj Nasıl Yapılır? Pürüzsüz bir görünüm kazanmak ve makyaj için eşit bir renk tonu yakalamak için, öncelikle baz kullanımını ihtimal etmeden yapıyoruz. Makyajın […]

Arabic makyaj nasıl yapılır? Sorusuna cevap arayanlar için, kısaca Arap makyajı nasıl yapılır, anlatmaya çalıştık. Göz detaylarının daha hâkim olduğu bu makyaj çeşidinde, basit uygulamalara dikkat ederek güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Arabic Makyaj Nasıl Yapılır?

  • Pürüzsüz bir görünüm kazanmak ve makyaj için eşit bir renk tonu yakalamak için, öncelikle baz kullanımını ihtimal etmeden yapıyoruz.
  • Makyajın en önemli özelliği olan gözlere, mümkün olduğunca derinlik verilmelidir. Kirpik kıvrımlarının devamınca, gözlerinize mat bir gölge verin. Ancak bu aşamada, çok koyu renkler kullanmayın.
  • Dudaklarda tatlı tonların yakalanması, bu makyaj için en ideal olanıdır. Kullanacağınız gölge dudak kalemiyle dış köşeyi çizerek, dudaklarınızın büyük görünmesini sağlayın.
  • Yanaklarınıza, hafif allıklar uygulayarak gözlerin daha fazla öne çıkmasını sağlayın.

Bu adımları doğru yaparak hazırladığınız bu makyajla, her ortamda kullanabileceğiniz güzel bir uygulamaya sahip olacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46