Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Aşkın Geleceğini Belirleyen Sebepler - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.595,2900
 • EURO
  $0,8624
 • ALTIN
  $33.631,7400
 • BIST
  $162,6000
Aşkın Geleceğini Belirleyen Sebepler

Aşkın Geleceğini Belirleyen Sebepler

Aşkın Geleceğini Belirleyen Sebepler Itimat ve cinsel uyumluluk şeklinde mühim faktörlerin birlikteliğin uzun soluklu olmasına yada bitmesine sebep bulunduğunu tamamımız biliyoruz fakat eni araştırmalar ikişkinin gidişatını belirleyenepyeni kriterler bulunduğunu gösteriyor. Gelin, bunların nelerolduğunu beraber öğrenelim. 1. Video Kamera Edinin: Hususi anları sonsuza kadar saklamak için alınan video kameralar, ilişkinizi de güçlendiriyor. Yakınlaşmanız esnasında birbirinizi çekerken yaşadığınız coşku, […]

Aşkın Geleceğini Belirleyen Sebepler

Aşkın Geleceğini Belirleyen Sebepler Askin Gelecegi 1

Itimat ve cinsel uyumluluk şeklinde mühim faktörlerin birlikteliğin uzun soluklu olmasına yada bitmesine sebep bulunduğunu tamamımız biliyoruz fakat eni araştırmalar ikişkinin gidişatını belirleyenepyeni kriterler bulunduğunu gösteriyor. Gelin, bunların nelerolduğunu beraber öğrenelim.

1. Video Kamera Edinin: Hususi anları sonsuza kadar saklamak için alınan video kameralar, ilişkinizi de güçlendiriyor. Yakınlaşmanız esnasında birbirinizi çekerken yaşadığınız coşku, izlerken bambaşka bir deneyime dönüşebiliyor. Çiftler üstünde meydana getirilen yeni bir araştırmaya nazaran, kamera kullanan yüzde 79 oranında bir kesimin ilişkileri diğerlerine nazaran daha mutlu seyir izliyor.

2. Konuşma Dilini Öykünmek Edin: Adam arkadaşınızın gün içinde kullandığı bazı kelimeleri sizin de sık sık kullanmaya başladığınızı fark ettiğinizden korkuya kapılabilirsiniz. Fakat aslen bu o denli da fena değil. Dil stili uyumu olarak adlandırılan bu eğilim,aranızdaki bağları güçlendiriyor.

3. Onu Birazcık Şımartın: Evine gitmeden ilkin ona en sevilmiş olduğu biradan bir kasa alın yada işe gitmeden ilkin yatağa kahve getirin. Araştırmacılara nazaran sevgiliniz size minnet duyduğunda kendisini daha yakın hissediyor.

4. Deli Tarafınızı Görmesine İzin Verin: Diyelim ki salonunuza alacağınız koltukların, en sevdiğiniz kahve fincanınızla uyumlu olmaları için sarı rengini seçtiniz ya da reklamları izlemeye bayılıyorsunuz fakat bu tarz şeyleri sevgilinizden saklıyorsunuz. Bu sebeple sizin deli olduğunuzu düşünmesinden korkuyorsunuz! Bu düşünceyi derhal kafanızdan uzaklaştırın. Araştırmalar, dürüst olduğunuzda sevgilinizin de kendisini sie daha yakın hissedeceğini söylüyor.

Aşkın Geleceğini Belirleyen Sebepler Images

 

5. Onunla Dedikodu Yapın: En rezil skandallarınızı yakın arkadaşlarınız içinsaklarken, sevgilinizle keyifli dedikoduları paylaşabilirsiniz. Mesela ortak bir arkadaşınızın kız arkadaşına evlenme teklif edeceğinizi duyduğunuzu ona söyleyebilirsiniz; bunun şeklinde paylaşımlar sizi yakınlaştıracak.

6. Sabırlı Olun: Oldukça yakışıklı irerkekle tanıştıktan derhal sonrasında onunla yakınlaşmak için sabırsızlanmaya başlayabilrisiniz. Zor bulunduğunu biliyoruz fakat kendinizi tutmanızda yarar var Araştırmacılar yatağa girmek için bekleyen çiftlerin birbirlerine oldukca daha çok bağlı olduklarını ve daha kuvvetli ilişkileri bulunduğunu söylüyor.

7. Hayallerini Bilin: Araştırmacılar sevgilinizin hayatta en oldukca neyi istediğini ya da neyin ardında koştuğunu yakından takip etmenizi tavsiye ediyor. Eğer önümüzdeki beş yıl içinde tüm arkadaşarından daha varlıklı olma hayalleri oluşturmak yerine, işinde başarıyı hedefliyorsa bu erkeği kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Bu sebeple bu adam bir tek şu andaki halinden daha iyi olmak istemesi ve bu uğurda oldukca çalışmaktan kaçınmamasından dolayı, ideal aşk partneridir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?