Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Aşkın Geleceğini Belirleyen Sebepler

Aşkın Geleceğini Belirleyen Sebepler

Aşkın Geleceğini Belirleyen Sebepler Güven ve cinsel uyumluluk gibi önemli faktörlerin ilişkinin uzun soluklu olmasına yada bitmesine sebep olduğunu hepimiz biliyoruz ama eni araştırmalar ikişkinin gidişatını belirleyenepyeni kriterler olduğunu gösteriyor. Gelin, bunların nelerolduğunu birlikte öğrenelim. 1. Video Kamera Edinin: Özel anları sonsuza kadar saklamak için alınan video kameralar, ilişkinizi de güçlendiriyor. Yakınlaşmanız sırasında birbirinizi çekerken yaşadığınız heyecan, […]

Aşkın Geleceğini Belirleyen Sebepler

askin gelecegi 1 Aşkın Geleceğini Belirleyen Sebepler

Güven ve cinsel uyumluluk gibi önemli faktörlerin ilişkinin uzun soluklu olmasına yada bitmesine sebep olduğunu hepimiz biliyoruz ama eni araştırmalar ikişkinin gidişatını belirleyenepyeni kriterler olduğunu gösteriyor. Gelin, bunların nelerolduğunu birlikte öğrenelim.

1. Video Kamera Edinin: Özel anları sonsuza kadar saklamak için alınan video kameralar, ilişkinizi de güçlendiriyor. Yakınlaşmanız sırasında birbirinizi çekerken yaşadığınız heyecan, izlerken bambaşka bir deneyime dönüşebiliyor. Çiftler üzerinde yapılan yeni bir araştırmaya göre, kamera kullanan yüzde 79 oranında bir kesimin ilişkileri diğerlerine göre daha mutlu seyir izliyor.

2. Konuşma Dilini Taklit Edin: Erkek arkadaşınızın gün içinde kullandığı bazı kelimeleri sizin de sık sık kullanmaya başladığınızı fark ettiğinizden korkuya kapılabilirsiniz. Ama aslında bu o kadar da kötü değil. Dil stili uyumu olarak adlandırılan bu eğilim,aranızdaki bağı güçlendiriyor.

3. Onu Biraz Şımartın: Evine gitmeden önce ona en sevdiği biradan bir kasa alın veya işe gitmeden önce yatağa kahve getirin. Araştırmacılara göre sevgiliniz size minnet duyduğunda kendisini daha yakın hissediyor.

4. Çılgın Tarafınızı Görmesine İzin Verin: Diyelim ki salonunuza alacağınız koltukların, en sevdiğiniz kahve fincanınızla uyumlu olmaları için sarı rengini seçtiniz ya da reklamları izlemeye bayılıyorsunuz ama bunları sevgilinizden saklıyorsunuz. Çünkü sizin deli olduğunuzu düşünmesinden korkuyorsunuz! Bu düşünceyi hemen kafanızdan uzaklaştırın. Araştırmalar, dürüst olduğunuzda sevgilinizin de kendisini sie daha yakın hissedeceğini söylüyor.

images Aşkın Geleceğini Belirleyen Sebepler

 

5. Onunla Dedikodu Yapın: En rezil skandallarınızı yakın arkadaşlarınız içinsaklarken, sevgilinizle eğlenceli dedikoduları paylaşabilirsiniz. Örneğin ortak bir arkadaşınızın kız arkadaşına evlenme teklif edeceğinizi duyduğunuzu ona söyleyebilirsiniz; bunun gibi paylaşımlar sizi yakınlaştıracak.

6. Sabırlı Olun: Çok yakışıklı irerkekle tanıştıktan hemen sonra onunla yakınlaşmak için sabırsızlanmaya başlayabilrisiniz. Zor olduğunu biliyoruz ama kendinizi tutmanızda fayda var Araştırmacılar yatağa girmek için bekleyen çiftlerin birbirlerine çok daha fazla bağlı olduklarını ve daha güçlü ilişkileri olduğunu söylüyor.

7. Hayallerini Bilin: Araştırmacılar sevgilinizin hayatta en çok neyi istediğini ya da neyin peşinde koştuğunu yakından takip etmenizi tavsiye ediyor. Eğer önümüzdeki beş yıl içinde tüm arkadaşarından daha zengin olma hayalleri kurmak yerine, işinde başarıyı hedefliyorsa bu erkeği kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu erkek sadece şu andaki halinden daha iyi olmak istemesi ve bu uğurda çok çalışmaktan kaçınmamasından dolayı, ideal aşk partneridir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46