Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Ayakaltı Yanmasına İyi Gelen Bitkiler Nedir ? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.789,8400
 • EURO
  $0,9661
 • ALTIN
  $36.628,6800
 • BIST
  $180,1500
Ayakaltı Yanmasına İyi Gelen Bitkiler Nedir ?

Ayakaltı Yanmasına İyi Gelen Bitkiler Nedir ?

Yoğun ve ayaküstü bir işte çalışıyorsanız ayak sağlığınızın etkilenmesi kaçınılmazdır. Bilhassa ayakta çalışanlarda fazlaca sık rastlanılan ayak tabanı yanması büyük bir sorun teşkil etmektedir. Peki, ayak sağlığınızı korumak ve ayak yanmanızı gidermek için ne yapmanız gerekiyor. Şimdi sizlere bu mevzuda bitkisel çözümlerin neler bulunduğunu anlatacağız. Ayakaltı Yanmasına Ne İyi Gelir Epsom Tuzu Epsom tuzunu ilk […]

Yoğun ve ayaküstü bir işte çalışıyorsanız ayak sağlığınızın etkilenmesi kaçınılmazdır. Bilhassa ayakta çalışanlarda fazlaca sık rastlanılan ayak tabanı yanması büyük bir sorun teşkil etmektedir. Peki, ayak sağlığınızı korumak ve ayak yanmanızı gidermek için ne yapmanız gerekiyor. Şimdi sizlere bu mevzuda bitkisel çözümlerin neler bulunduğunu anlatacağız.

Ayakaltı Yanmasına Ne İyi Gelir

Epsom Tuzu

Epsom tuzunu ilk kere duymuş olanlar olabilir. Fakat bu tuz ayakların yanmasını almada bire bir diyebiliriz. İlk ilkin yapmanız gereksinim duyulan ayaklarınızı içine koyabileceğiniz bir leğen alın. İçerisine bir bardak epsom tuzu ve üzerine de tuzu geçecek kadar su ilave edin. Sonrasında ayaklarınıza 15 dakika kadar masaj yapın. Ayakaltınızın yanması kesilecektir.

Elma Sirkesi  

Neredeyse her evde yer edinen elma sirkesi yardımıyla ayakaltı yanmanıza son verebilirsiniz. Elma sirkesini bir leğenin içine döküyoruz ve içinde ayaklarınızı 15 dakika kadar dinlendirin. Arkasından ayaklarınızı durulayabilirsiniz. Elma sirkesi kan dolaşımına etki ederek ayakaltı yanmasını giderecektir.

Yukarıda vermiş olduğumuz bitkisel çözümler işe yaramazsa ve yanmanız halen dinmiyorsa bir doktora başvurmanız da yarar var.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?