Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  7,3749
 • EURO
  8,7578
 • ALTIN
  464,88
 • BIST
  1,1869
Bakımlı Olmanın Ve Görünmenin Yolları

Bakımlı Olmanın Ve Görünmenin Yolları

Bakımlı Olmanın Ve Görünmenin Yolları

Bakımlı olmak hem hoş hem de sağlıklı bir görüntü sergilemek adına önemlidir. Saç, el, ayak, vücut ve tırnak bakımı olarak bu süreçler kendi içerisinde ayrılmaktadır. Ancak bu bakımların herhangi birini eksik bırakmak olumsuz bir etki de yaratabilecek düzeyde kendini gösterebilecektir.

Bakımlı olmaya dair tüyolar içerisinde saç bakımı en fazla dikkat edilen unsur olarak görülmektedir. Saçların elektriklenmemesi adına nemlendirici kremler sürülebilmektedir. Saçların kabarmaması adına bu yöntemi uygulamak ideal bir seçim olacaktır.

Rimel kullanımı esnasında kirpiklerin daha dolgun görünmesi için diplere sürülmesi gerektiği de bilinmektedir. Böylelikle daha güzel bir görüntü elde etmek de mümkün olabilecektir.

Gözlerin kızarıklığını ortadan kaldırmak adına da göz bölgesine pamuk üzerine dahil edilmiş losyonların koyulması gerektiği de bilinmektedir. Kısa süre içerisinde kızarıklıkların ortadan kalkmasında yardımcı olacak olan bir işlemdir.

Cildi daha canlı ve diri bir görüntüye eriştirmek adına maden suyuyla masaj yapabilmek de etkili sonuçları sağlayabilecektir.

Cildin kuruluğunu giderme konusunda da badem özü içeren bakım kremlerine yönelmek etkisini gösterebilecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
2020-01-31 21:31:46
error: Content is protected !!