Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Bebekler İçin Kabızlık Giderici Çorba - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.586,2500
 • EURO
  $0,9136
 • ALTIN
  $35.282,9300
 • BIST
  $170,8800
Bebekler İçin Kabızlık Giderici Çorba

Bebekler İçin Kabızlık Giderici Çorba

Günümüzün en sık rastlanılan bağırsak problemlerinden birisi olan kabızlık, her yaştan insan için sıkıntılar yaratmaktadır. Bilhassa söz mevzusu bebekler ise, kabızlık probleminden başa çıkmak için birçok yönteme başvurulur. Fakat bunlardan en önemlisi ilaç kullanmadan meydana getirilen tedavilerdir diyebiliriz. Kabızlığın ana sebeplerinden birisi tembel bağırsağa haiz olmak ve hareketsizliktir. Bu yazımızda bebekler için kabızlık sorununu yok […]

Günümüzün en sık rastlanılan bağırsak problemlerinden birisi olan kabızlık, her yaştan insan için sıkıntılar yaratmaktadır. Bilhassa söz mevzusu bebekler ise, kabızlık probleminden başa çıkmak için birçok yönteme başvurulur. Fakat bunlardan en önemlisi ilaç kullanmadan meydana getirilen tedavilerdir diyebiliriz. Kabızlığın ana sebeplerinden birisi tembel bağırsağa haiz olmak ve hareketsizliktir. Bu yazımızda bebekler için kabızlık sorununu yok etmede destek olacak çorba tarifini vereceğiz.

1 çay bardağı kadar mercimeği bir pişirme tenceresinin içine ilave ederek haşlıyoruz. İçerisine kırmızıbiber, kabak ve ıspanak ilave ediyoruz. Kabak ve ıspanakları ilave etmeden ilkin isterseniz bir rondoda çekin isterseniz de küçük küçük doğrayın. Derhal sonrasında üzerine yağını tuzunu ilave ediyoruz ve 10 dakika kadar kısık ateşte pişiriyoruz. Sizlere tavsiyemiz kucak kucak lifli besinler tüketin ve hareketsiz kalmayın böylece kabız olma ihtimaliniz azalır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?