Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Boğaz Ağrısına Ne İyi Gelir? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.211,0400
 • EURO
  $1,2466
 • ALTIN
  $47.117,1100
 • BIST
  $176,2200
Boğaz Ağrısına Ne İyi Gelir?

Boğaz Ağrısına Ne İyi Gelir?

Kış aylarının yaklaşmasıyla daha da yaygınlaşan hastalık türlerinden biriside boğaz ağrısıdır. Kışın soğuk aldığınız da baş gösteren bu hastalık bademciklerin şişmesine ve irin kapmasına niçin olmaktadır. Griple beraber kendini gösterdiğinde ise daha şiddetli bir hastalık geçiriyorsunuz anlama gelir. Boğaz ağrısını kısa sürede kolay atlatmak için evde kendinize hususi bitkisel karışımlar yaparak bu durumu aşabilirsiniz. Evde […]

Kış aylarının yaklaşmasıyla daha da yaygınlaşan hastalık türlerinden biriside boğaz ağrısıdır. Kışın soğuk aldığınız da baş gösteren bu hastalık bademciklerin şişmesine ve irin kapmasına niçin olmaktadır. Griple beraber kendini gösterdiğinde ise daha şiddetli bir hastalık geçiriyorsunuz anlama gelir. Boğaz ağrısını kısa sürede kolay atlatmak için evde kendinize hususi bitkisel karışımlar yaparak bu durumu aşabilirsiniz.

Evde Boğaz Ağrısı İçin Yapılması Gerekenler Nedir?

Tuzlu su: Boğazınız şişmiş ve tahriş olmuşsa ilk yapanız gereksinim duyulan tuzlu su gargarasıdır. Bunu tertipli olarak yaparak boğazınızda ki mikropları yok etmiş olmuş olmuş olmuş olmuş olursunuz.

Sarımsak: Naturel antibiyotik deposu olan sarımsak boğaz ağrısına iyi gelmektedir. Gün içinde bir diş sarımsak çiğneyerek mikropların yok olmasına destek olabilirsiniz.  Dikkatsizlik etmeyin her şeyden ilkin sağlığınız fazlaca önemlidir. Durumunuz ağırsa lütfen uzman bir doktora görünmeyi dikkatsizlik etmeyin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?