Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.263,7600
 • EURO
  $0,6806
 • ALTIN
  $34.492,4000
 • BIST
  $141,6600
Çağdaş ve Şık Mermer Masa Modelleri

Çağdaş ve Şık Mermer Masa Modelleri

Çağdaş ve Şık Mermer Masa Modelleri   Mermer masalar, çağıl yaşam alanları oluşturabilmek için en fazla tercih edilen mobilyalar arasındadır. Her biri büyük bir titizlikle tasarlanan mermer masa modelleri kullanıldıkları alanlara hususi ve zarif bir dokunuş kazandırır. Ortamınıza dekoratif açıdan büyük bir şıklık katabilen mermer masalar içinde boyutlarına, mermerin cinsine ve masanın modeline gore birçok […]

Çağdaş ve Şık Mermer Masa Modelleri

 

Mermer masalar, çağıl yaşam alanları oluşturabilmek için en fazla tercih edilen mobilyalar arasındadır. Her biri büyük bir titizlikle tasarlanan mermer masa modelleri kullanıldıkları alanlara hususi ve zarif bir dokunuş kazandırır. Ortamınıza dekoratif açıdan büyük bir şıklık katabilen mermer masalar içinde boyutlarına, mermerin cinsine ve masanın modeline gore birçok değişik seçenek bulunur.

 

Mermer Masa Çeşitleri

 

Ev, ofis ve iş yerlerinde değerlendirebileceğiniz mermer masaları isterseniz bahçe yada balkonlarda da değerlendirebilirsiniz. Hangi alan olursa olsun ilk olarak masaları kullanacağınız mekanın ölçülerini tespit etmelisiniz.

 

Seçeceğiniz mermer masa modelinin, masayı kullanacağınız alanlara gore uygun olması ilerleyen süreçlerde problem yaşamamanızı sağlar. Bahçe ve balkon şeklinde yerlerde mermer masa kullanmak istiyorsanız, meşhur markalar tarafınca tasarlanan küçük boyutlu masaları tercih edebilirsiniz.

 

Kullanıcılar tarafınca en fazla tercih edilenler arasındaki bu masaları tercih ettiğiniz süre mekanınızdaki alandan da tutum elde etmiş olmuş olursunuz. Mermer masaları durağan(durgun) bir halde mutfağınızda kullanmak isterseniz, mutfak boyutlarına uygun olabilecek ve kişisel zevklerinize uyum sağlayabilen bir modeli seçebilirsiniz.

 

Mermer masalar içinde siyah, beyaz, gri, kırma grilla desenli, kırma siyah, taş mermer ve daha birçok değişik model seçeneğini bulabilmeniz mümkündür. Mermer masa çeşitleri içinde yuvarlak, dikdörtgen ve kare şeklinde alternatifler de vardır. Tüm bu modeller arasından yaşam alanlarınıza ve tarzınıza uygun olanları tercih edebilir ve uzun seneler süresince ilk günkü şeklinde sorunsuz bir halde kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Mermer Masa Dekorasyonu

 

Mermer masalar ile şık bir dekorasyon stili elde etmek istiyorsanız, masa seçiminizi yaparken kullanacağınız mekanın duvar türüne, zemin rengine ve öteki mobilyalarınızın tasarım ayrıntılarına gore hareket etmelisiniz.

 

Dekorasyon stilinizde yer edinen renklerle zıt olabilecek renklere haiz masalar yardımıyla görsel bir şıklık elde edebilirsiniz. Zıt renklerin birlikteliğinden doğabilecek uyumluluk ile mekanlarınızda küçük bir dokunuşla büyük farklılıklar elde edebilirsiniz.

 

Mermer masaları isterseniz emek harcama masası, orta sehpa, yiyecek masası ve bilgisayar masası olarak da kullanabilirsiniz. Değişik mekanlara ve dekorasyon stillerine uyum sağlayabilecek mermer masalarla birbirinden şık ve emsalsiz stiller oluşturabilirsiniz.

 

Mermer Masa Tutarları

 

Mermer masa tutarları içinde değişik seçenekler bulabilirsiniz. Masalarda kullanılan metal kısımların türü, mermerin eşeysel ve özellikleriyle boyutları şeklinde ayrıntılar fiyatlar üstünde büyük bir tesir yaratır. Fiyat karşılaştırması yaparak bir ürün satın almanız devamlı için doğru bir karar olmayabilir.

 

Yeni bir mermer masa seçerken fiyatlarla beraber ürünün tasarım kalitesine ve işlevselliğine de göz atmalısınız. Uygun fiyat adı altında sizlere sunulan kalitesiz tasarıma haiz ürünlerin kısa bir süre içinde kullanılamayacak hale gelebileceğini asla unutmamalısınız.

 

Müşterileri tarafınca pozitif geri dönüş alan firmaları tercih ederek uzun seneler süresince kullanabileceğiniz şık ve güzel duyu mermer masalara haiz olabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yapmak ve mermer masa modellerine göz atabilmek için https://www.cendekor.com/mermer-masa/ adresini inceleyebilirsiniz.

 

 İşlevsel Mermer Masa Modelleri

 

Kolay temizlenebilir yapıdaki mermer masalar bununla birlikte işlevsel özellikleriyle de dikkat çeker. Temizlik için ayırabileceğiniz süreden tutum elde etmenizi elde eden mermer masa modelleri, çevresel negatif faktörlere karşı da dayanıklıdır.

 

Kolay kolay çizilmeyen ve darbelere karşı dayanıklı olan mermer masalarla konforlu mekanlar oluşturabilirsiniz. Hafifçe yapıları yardımıyla bir yerden değişik bir yere ergonomik bir halde taşıyabileceğiniz masaların yüzey kısımlarını kolayca silebilirsiniz.

 

İş ve yaşam alanlarınıza değişik bir anlam kazandırabilecek etkiye haiz mermer masalar, doğallığı en iyi şekilde hissedebilmenizi sağlar. Birçok değişik ürün seçeneğine haiz masaları inceleyerek sizler de kendi talep ve ihtiyaçlarınıza uygun olanları satın alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?