Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Çocuklarla İletişim Iyi Mi Olmalıdır? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.065,4200
 • EURO
  $1,1348
 • ALTIN
  $44.990,0000
 • BIST
  $172,5900
Çocuklarla İletişim Iyi mi Olmalıdır?

Çocuklarla İletişim Iyi mi Olmalıdır?

Çocuklarla İletişim Iyi mi Olmalıdır? Her anne-baba çocuğuyla sağlıklı bir yazışma oluşturmak ister. Bazı anne babalar bunu başarırken bazıları ise başaramazlar. Çocukla yazışma oluşturmak anne-baba olmanın doğurduğu en büyük sorumluluklardan biridir. Çocuklarınız ile yazışma kurarken onunla savaşmaya ve inatlaşmaya başlıyorsanız bu davranıştan derhal vazgeçin. Şu sebeple bu onu daha hırçın meydana getirecek ve lafınızı daha […]

Çocuklarla İletişim Iyi mi Olmalıdır?

Her anne-baba çocuğuyla sağlıklı bir yazışma oluşturmak ister. Bazı anne babalar bunu başarırken bazıları ise başaramazlar. Çocukla yazışma oluşturmak anne-baba olmanın doğurduğu en büyük sorumluluklardan biridir. Çocuklarınız ile yazışma kurarken onunla savaşmaya ve inatlaşmaya başlıyorsanız bu davranıştan derhal vazgeçin. Şu sebeple bu onu daha hırçın meydana getirecek ve lafınızı daha oldukca dinlememesine yol açarak aranızdaki yazışma uçurumunu arttıracaktır.

 

Çocukla konuşurken eğer çocuk küçükse dizlerinizin üstüne çöküp onunla göz teması kurmalısınız. Konuşurken gözlerine bakarak sakin bir ses tonuyla konuşmalısınız. Bunu yaparken etrafınızda çocuğun dikkatini dağıtacak tv müzik benzer halde unsurların bulunmaması çocuğun dikkatinin sizin üzerinize toplanmasını elde edecektir. Çocuğunuza ne yapmaması gerektiği direktiflerini vermek yerine ne yapacağını söylemeniz daha sağlıklı bir yazışma kurmanızı elde edecektir. Sözgelişi “ bağırma! “ demek yerine, “ alçak sesle konuşur musun?” demeyi deneyin. Daha pozitif yönde sonuçlar aldığınızı görmüş olacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?