Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Dar Mutfaklar İçin Dekorasyon Fikirleri

Dar Mutfaklar İçin Dekorasyon Fikirleri

Dar Mutfaklar İçin Dekorasyon Fikirleri Özellikle ev hanımlarının ve annelerin vazgeçilmez çalışma alanıdır mutfaklar. Mutfak dekorasyonu günümüzde büyük önem taşımaktadır. Dar bir mutfak insanın içini sıktığı gibi çalışma alanını da bir hayli kısıtlamaktadır. Peki, dar bir mutfağınız varsa ne yapmanız gerekli? Bunu bilmiyorsanız sizlere birazdan dar mutfak dekorasyonu ile ilgili pratik bir takım bilgiler vereceğiz. […]

Dar Mutfaklar İçin Dekorasyon Fikirleri

Özellikle ev hanımlarının ve annelerin vazgeçilmez çalışma alanıdır mutfaklar. Mutfak dekorasyonu günümüzde büyük önem taşımaktadır. Dar bir mutfak insanın içini sıktığı gibi çalışma alanını da bir hayli kısıtlamaktadır. Peki, dar bir mutfağınız varsa ne yapmanız gerekli? Bunu bilmiyorsanız sizlere birazdan dar mutfak dekorasyonu ile ilgili pratik bir takım bilgiler vereceğiz.

Dar mutfak için renk seçimi

Dar, bir mutfak modeline sahipseniz öncelikli olarak içeriyi ferah ve aydınlık renkler ile boyamalısınız. Bu gibi durumlar da renk seçimi yaparken genellikle beyaz ve tonları mutfak için ideal olacaktır. Duvar rengini seçtikten sonra, en önemli kısım mutfak dolaplarıdır. Mutfak dolaplarını seçerken, öncelikle mutfağımızın kapladığı alanı düşünmeliyiz. Dolapları çok bölmeli yaptırmakta büyük fayda var. Renk olarak ise mor üzerine beyaz tonlar seçerseniz mutfağınız oldukça şık bir görünüm alacaktır. Sizler için aşağı da dar mutfak modelleri örneklerini bir araya getirdik.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46