Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Dar Mutfaklar İçin Dekorasyon Fikirleri - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.595,2900
 • EURO
  $0,8624
 • ALTIN
  $33.631,7400
 • BIST
  $162,6000
Dar Mutfaklar İçin Dekorasyon Fikirleri

Dar Mutfaklar İçin Dekorasyon Fikirleri

Dar Mutfaklar İçin Dekorasyon Fikirleri Bilhassa ev hanımlarının ve annelerin eğer olmazsa olmaz emek harcama alanıdır mutfaklar. Mutfak dekorasyonu günümüzde büyük önem taşımaktadır. Dar bir mutfak insanoğlunun içini sıkmış olduğu şeklinde emek harcama alanını da bir fazlaca kısıtlamaktadır. Peki, dar bir mutfağınız var ise ne yapmanız lüzumlu? Bunu bilmiyorsanız sizlere birazdan dar mutfak dekorasyonu ile […]

Dar Mutfaklar İçin Dekorasyon Fikirleri

Bilhassa ev hanımlarının ve annelerin eğer olmazsa olmaz emek harcama alanıdır mutfaklar. Mutfak dekorasyonu günümüzde büyük önem taşımaktadır. Dar bir mutfak insanoğlunun içini sıkmış olduğu şeklinde emek harcama alanını da bir fazlaca kısıtlamaktadır. Peki, dar bir mutfağınız var ise ne yapmanız lüzumlu? Bunu bilmiyorsanız sizlere birazdan dar mutfak dekorasyonu ile ilgili ergonomik bir ekip bilgiler vereceğiz.

Dar mutfak için renk seçimi

Dar, bir mutfak modeline sahipseniz öncelikli olarak içeriyi ferah ve aydınlık renkler ile boyamalısınız. Bu şeklinde durumlar da renk seçimi yaparken bir çok vakit beyaz ve tonları mutfak için ideal olacaktır. Duvar rengini seçtikten sonrasında, en önemli kısım mutfak dolaplarıdır. Mutfak dolaplarını seçerken, ilk olarak mutfağımızın kapladığı alanı düşünmeliyiz. Dolapları oldukca bölmeli yaptırmakta büyük yarar var. Renk olarak ise mor üzerine beyaz tonlar seçerseniz mutfağınız oldukça şık bir görünüm alacaktır. Sizler için aşağı da dar mutfak modelleri örneklerini bir araya getirdik.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?