Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Diş Ağrısına Ne İyi Gelir? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.211,0400
 • EURO
  $1,2466
 • ALTIN
  $47.117,1100
 • BIST
  $176,2200
Diş Ağrısına Ne İyi Gelir?

Diş Ağrısına Ne İyi Gelir?

Diş ağrısı, diş problemi yaşayan inşaların çekmiş olduğu en kötü acılardan biridir. Diş ağrısını gidermek için birçok yol bulunmaktadır. Eğer o an doktora gitme şansınız yoksa sizler için hazırlamış olduğumuz bitkisel diş ağrısı yok etme çözümlerini listeleyeceğiz. Karanfil: Geçmişte günümüze kullanılan en iyi ağrı kesicilerden kabul edilen karanfil, içinde antiseptik öjenol barındırdığı için uyuşturucu tesiri […]

Diş ağrısı, diş problemi yaşayan inşaların çekmiş olduğu en kötü acılardan biridir. Diş ağrısını gidermek için birçok yol bulunmaktadır. Eğer o an doktora gitme şansınız yoksa sizler için hazırlamış olduğumuz bitkisel diş ağrısı yok etme çözümlerini listeleyeceğiz.

Karanfil: Geçmişte günümüze kullanılan en iyi ağrı kesicilerden kabul edilen karanfil, içinde antiseptik öjenol barındırdığı için uyuşturucu tesiri göstermektedir. Aktarlarda satılan karanfil yağını bir pamuk ile ıslatıp ağrıya bölgeye bastırabilirsiniz.

Sarımsak: Internasyonal araştırmalarında desteklediği sarımsak içinde antibiyotik barındırdığından dolayı diş ağrılarını yok etmede alternatif bir yöntem olarak kullanılmaktadır. Evde ağrıyan dişinize uygulamak için ise; bir diş sarımsağı iyice macun kıvamına gelene kadar eziyoruz. Sonrasında ağrıya bölgeye 8-10 dakika kadar basıyoruz. Sonrasında ağzınızı yıkayabilirsiniz.

Zencefil ve kırmız biber: Zencefil ve kırmızı biberi birer çay kaşığı kadar bir karıştırma kabının içine alıyoruz. Sonrasında üzerine yeterince su ekliyoruz ve macun kıvamına gelene kadar karıştırıyoruz. Sonrasında ağrıyan bölgeye uygulayabilirsiniz.151

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?