Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Diyet Yapmadan Kilo Vermek Mümkün Mü?

Diyet Yapmadan Kilo Vermek Mümkün Mü?

Diyet Yapmadan Kilo Vermek Mümkün Mü? Diyet planlarına dahil olmadan kilo vermek mümkün olabilmektedir. Ancak bu konuda bazı detaylara dikkat etmek önemlidir. Bu konuda en belirgin olan husus su tüketimi olarak görülmektedir. Tok tutan ve yemeyi engelleyen bir etkiye sahip olması da ön planda yer almasını sağlamaktadır. Bu yüzden yemeklerden önce bir bardak su tüketilmesi […]

Diyet Yapmadan Kilo Vermek Mümkün Mü?

Diyet planlarına dahil olmadan kilo vermek mümkün olabilmektedir. Ancak bu konuda bazı detaylara dikkat etmek önemlidir. Bu konuda en belirgin olan husus su tüketimi olarak görülmektedir. Tok tutan ve yemeyi engelleyen bir etkiye sahip olması da ön planda yer almasını sağlamaktadır. Bu yüzden yemeklerden önce bir bardak su tüketilmesi gerektiği tavsiye edilmektedir.

Beyaz ekmek, beyaz şeker, pirinç ve makarna gibi gıdalardan uzak durmak da son derecede önemlidir. Bu gıdaların yerine karbonhidrat gereksinimin tam tahıllı ekmek, bal, bulgur ve kepekli makarnadan temin edilmesi gerektiği de etkili bir seçenek olacaktır.

Diyet ürünlerinden uzak durulması gerektiği de ifade edilmekte olan bir durumdur. Aynı zamanda düşük kalorili olarak ifade edilen bu ürünlerin içerisinde tatlandırıcı bulunması da ciddi problemler yaratabilmektedir.

Düzenli spor ya da dansa yönelmek de kilo vermek amacıyla ön planda yer alan bir faaliyettir. Bir şarkılık dans ya da yarım saatlik yürüyüş kilo vermede ön planda yer almaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46