Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Doğum Çantası Iyi Mi Hazırlanmalı? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.016,0100
 • EURO
  $1,0834
 • ALTIN
  $44.882,7800
 • BIST
  $167,5100
Doğum Çantası Iyi mi Hazırlanmalı?

Doğum Çantası Iyi mi Hazırlanmalı?

Doğum Çantası Iyi mi Hazırlanmalı? Anne ve baba adayları için ehemmiyet arz eden konulardan biride doğum çantasıdır. Doğumdan ilkin ne olursa olsun doğum çantasını hazırlamanız gerekmektedir. Doğuma ön hazırlık olarak evde ilk olarak doğum çantasını hazırlamalıyız. Doğum çantası kolay taşınabilen ve size güçlük çıkartmayacak bir çanta olmalıdır. Bu bir orta boy valiz olabilir. Doğum Çantasının […]

Doğum Çantası Iyi mi Hazırlanmalı?

Anne ve baba adayları için ehemmiyet arz eden konulardan biride doğum çantasıdır. Doğumdan ilkin ne olursa olsun doğum çantasını hazırlamanız gerekmektedir. Doğuma ön hazırlık olarak evde ilk olarak doğum çantasını hazırlamalıyız. Doğum çantası kolay taşınabilen ve size güçlük çıkartmayacak bir çanta olmalıdır. Bu bir orta boy valiz olabilir.

Doğum Çantasının İçerisinde Bulunması Gerekenler Nedir?

Anne için çantada ilk olarak bulunması gerekenler;

2 tane pijama ekibi, göğüs pedi, hijyenik ped, emzirme sütyeni ve kişisel bakım ürünleri, göğüs ucu koruyucuları vb.

Bebek için ise; en minik boy bebek bezi, doğumdan sonrasında giymesi için tulum, ıslak mendil, battaniye ve çorap benzer şekilde ürünlerin öncelikli olarak bulunması yararlı olacaktır. Ek olarak çanta hazırlanmadan ilkin bebeğin tüm giyim ve eşyalarının yıkanıp ütülenerek sterilize edilmesi gerekmektedir. Böylece bebeğinizin hem hastane ortamından, hem de çevredeki insanlardan gelebilecek mikrop ve bakterilerden uzak durması sağlanacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?