Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Doğum Sonrası Kilo Verilir Mi ? - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.719,3500
 • EURO
  $0,9373
 • ALTIN
  $36.175,5100
 • BIST
  $176,5600
Doğum Sonrası Kilo Verilir Mi ?

Doğum Sonrası Kilo Verilir Mi ?

9 ay süresince gebelik süresince aldığınız kilolarınızı geri vermenin vakti gelmedi mi? Hamilelikte aldığınız kiloları vermek zannedildiği kadar gözünüzü korkutmasın. Ilk olarak doğum esnasında anne 4 5 kilo kadar kaybeder. Doğum sonrasında birkaç gün içinde averaj 2 kilo daha kendiliğinden gider. Eğer hamilelik döneminde sağlıklı bir halde 15 kiloya kadar aldıysanız geriye vermeniz gereksinim duyulan […]

9 ay süresince gebelik süresince aldığınız kilolarınızı geri vermenin vakti gelmedi mi? Hamilelikte aldığınız kiloları vermek zannedildiği kadar gözünüzü korkutmasın. Ilk olarak doğum esnasında anne 4 5 kilo kadar kaybeder. Doğum sonrasında birkaç gün içinde averaj 2 kilo daha kendiliğinden gider. Eğer hamilelik döneminde sağlıklı bir halde 15 kiloya kadar aldıysanız geriye vermeniz gereksinim duyulan 7-8 kilo kalır. Bu kalan kiloların gidebilmesi için annelerin yedikleri ve içtiklerine dikkat etmeleri gerekir.

 

Emzirirken kilo vermek isterken sütünüzün azalmasına sebep olmamak için dikkat etmeniz gereksinim duyulan şeyler de var. Oldukca disiplinli rejimler yapmak ve karbonhidrat, protein şeklinde gıdaları tüketmemek sütünüzün azalmasına sebep olabilir. Eğer kafi ve dengeli beslenirseniz doğum kilolarınız aslına bakarsanız kendiliğinden kaybolacaktır. Bunun için her şeyden yeteri kadar yemelisiniz. Ek olarak emzirirken tertipli yürüyüş yapmış olursanız kilo kaybınıza oldukça yararı olacaktır. Bunun haricinde bolca oranda su tüketmek de hem sütünüzü arttıracak hem kilo vermeyi kolaylaştıracaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?