Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Dolgun Kirpiklere Nasıl Sahip Olunur?

Dolgun Kirpiklere Nasıl Sahip Olunur?

Dolgun Kirpiklere Nasıl Sahip Olunur? Yüz görünümü konusunda kirpiklerin yapısı ve dolgunluğu oldukça önemli bir kriter olarak adlandırılmaktadır. Bunun için bazı püf noktalarını değerlendirerek; istenilen sonuçlara ulaşmak oldukça kolay bir eylem olarak adlandırılabilmektedir. Bu işlemleri sırasıyla gerçekleştirme sonrasında da istenilen kirpikleri elde etmek mümkün olabilecek bir durum olarak adlandırılabilecektir. Kirpiklere işlem uygulamadan önceki zaman diliminde […]

Dolgun Kirpiklere Nasıl Sahip Olunur?

Yüz görünümü konusunda kirpiklerin yapısı ve dolgunluğu oldukça önemli bir kriter olarak adlandırılmaktadır. Bunun için bazı püf noktalarını değerlendirerek; istenilen sonuçlara ulaşmak oldukça kolay bir eylem olarak adlandırılabilmektedir. Bu işlemleri sırasıyla gerçekleştirme sonrasında da istenilen kirpikleri elde etmek mümkün olabilecek bir durum olarak adlandırılabilecektir.

Kirpiklere işlem uygulamadan önceki zaman diliminde bu bölgeye pudra sürmek etkili bir başlangıç olacaktır. Pudranın rimeli daha iyi tutmasından dolayı bu tipte bir yöntem tercih edilebilmektedir. Sonraki süreçte de rimelin kullanımına başlanabilecektir. Bunun için doğru rimeli tercih etmek de önemli bir durum olacaktır. Farklı başlıklara sahip olmalarından ötürü en doğru tercihe yönelmek önemli bir adımdır.

En doğru kirpiklere yönelmek başarılı sonuçlar alabilmenin temel yolu olarak görülmektedir. Kirpiklerin en alt kısmından itibaren başlanarak yukarıya doğru hareketler sergilenecektir. Bu evrede göz kapağının yarı açık kalmasına da dikkat edilebilecektir. Aynı zamanda da bu süreci iyi bir biçimde sürdürme konusunda önemli bir durum olarak ifade edilecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46