Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Düzgüsel Ve Sezaryen Doğum Arasındaki Farklar - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.614,9900
 • EURO
  $0,8698
 • ALTIN
  $33.940,8500
 • BIST
  $163,9400
Düzgüsel Ve Sezaryen Doğum Arasındaki Farklar

Düzgüsel Ve Sezaryen Doğum Arasındaki Farklar

Düzgüsel Doğum Düzgüsel doğum bebeğin düzgüsel gelişim süresini tamamlaması sonucu kendiliğinden gelişen sancılar sonucunda meydana gelen en naturel doğum çeşididir. Düzgüsel doğum fikri bir oldukça anne adayını korkutsa da anne ve bebeği için en sağlıklı doğum biçimidir. Süt hormonlarının derhal devreye girmesi ve derhal ayağa kalkabilme benzer halde birçok faydası bulunmaktadır. Eğer herhangi bir sağlık […]

Düzgüsel Doğum

Düzgüsel doğum bebeğin düzgüsel gelişim süresini tamamlaması sonucu kendiliğinden gelişen sancılar sonucunda meydana gelen en naturel doğum çeşididir. Düzgüsel doğum fikri bir oldukça anne adayını korkutsa da anne ve bebeği için en sağlıklı doğum biçimidir. Süt hormonlarının derhal devreye girmesi ve derhal ayağa kalkabilme benzer halde birçok faydası bulunmaktadır. Eğer herhangi bir sağlık problemi yada doğum korkusu benzer halde problemleriniz yoksa düzgüsel doğum sizin ve yavrunuz için en sağlıklı seçenek olacaktır.

Sezaryen Doğum

Sezaryen doğum, anne yada bebeğin herhangi bir sağlık sorununda yada annenin doğum korkusu probleminde gerçekleştirilebilecek bir doğum şeklidir. Sezaryen doğumda annenin karnı ve rahim duvarı kesilir ve doğum gerçekleşir. Düzgüsel doğum sancısı çekmeme yada herhangi bir sağlık sorununda anne ve bebeğinin yaşamını tehlikeye sokmama benzer halde yararları olsa da, dikişlerden dolayı derhal ayağa kalkamama yada süt hormonlarının geç devreye girmesi benzer halde zararları da bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?