Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

En Trend Çanta Modelleri

En Trend Çanta Modelleri

En Trend Çanta Modelleri Kombinlerin her zaman tamamlayıcısı olarak bilinen çanta tasarımları; 2019 yılı içerisinde de etkisini gösterebilmektedir. Her sezon farklı ögeleri içerisinde barındıran bu tip çantalar; 2019 yılında bambaşka bir görüntü çizebilecek bir konuma gelebiliyor. Aynı zamanda son birkaç yıldır sırt çantalarının da kadınlar için tasarlandığı bilinebiliyor. 2020 yılında animal print, yılan ve leopar […]

En Trend Çanta Modelleri

Kombinlerin her zaman tamamlayıcısı olarak bilinen çanta tasarımları; 2019 yılı içerisinde de etkisini gösterebilmektedir. Her sezon farklı ögeleri içerisinde barındıran bu tip çantalar; 2019 yılında bambaşka bir görüntü çizebilecek bir konuma gelebiliyor. Aynı zamanda son birkaç yıldır sırt çantalarının da kadınlar için tasarlandığı bilinebiliyor.

2020 yılında animal print, yılan ve leopar desenlerini içeren çantaların rağbet gördüğü söylenebiliyor. Bu tip detayları içeren çantaların; kahve ve yeşil tonlarına ağırlık vererek 2020 yılı içerisinde kendisini gösterebilmektedir. Bunun yanında her yıl olduğu gibi sade tasarımlar da 2020 yılında aktif olarak görülebilmekte ve tam anlamıyla kusursuz bir çizgide varlık göstermektedir.

2020 yılındaki çanta trendlerinde logoya dair bir gelişme de söz konusudur. Çantalarda daha belirgin olmaya başlayan marka logoları, adeta çantanın en önemli parçalarından bir tanesi haline gelmektedir. Çantaların daha da göze çarpmasını sağlayan bir ayrıntı olmaya başlayacak olan bu logolar; kapsamlı bir konumda yer almasıyla da bilinebilen tipte kendini göstermektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46