Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.270,1300
 • EURO
  $0,6755
 • ALTIN
  $34.235,6700
 • BIST
  $139,9900
En Trend Çanta Modelleri

En Trend Çanta Modelleri

En Trend Çanta Modelleri Kombinlerin devamlı tamamlayıcısı olarak malum çanta tasarımları; 2019 yılı içinde de tesirini gösterebilmektedir. Her sürem değişik ögeleri içinde barındıran bu tip çantalar; 2019 senesinde bambaşka bir görüntü çizebilecek bir konuma gelebiliyor. Bununla beraber son birkaç senedir sırt çantalarının da hanımefendiler için tasarlandığı bilinebiliyor. 2020 senesinde animal print, yılan ve leopar desenlerini […]

En Trend Çanta Modelleri

Kombinlerin devamlı tamamlayıcısı olarak malum çanta tasarımları; 2019 yılı içinde de tesirini gösterebilmektedir. Her sürem değişik ögeleri içinde barındıran bu tip çantalar; 2019 senesinde bambaşka bir görüntü çizebilecek bir konuma gelebiliyor. Bununla beraber son birkaç senedir sırt çantalarının da hanımefendiler için tasarlandığı bilinebiliyor.

2020 senesinde animal print, yılan ve leopar desenlerini içeren çantaların rağbet görmüş olduğu söylenebiliyor. Bu tip bilgileri içeren çantaların; kahve ve yeşil tonlarına ağırlık vererek 2020 yılı içinde kendisini gösterebilmektedir. Bunun yanında her yıl olduğu şeklinde mütevazi tasarımlar da 2020 senesinde etken olarak görülebilmekte ve tam anlamıyla kusursuz bir çizgide varlık göstermektedir.

2020 yılındaki çanta trendlerinde logoya dair bir gelişme de söz mevzusudur. Çantalarda daha belirgin olmaya başlamış olan marka logoları, adeta çantanın en mühim parçalarından bir tanesi haline gelmektedir. Çantaların daha da göze çarpmasını elde eden bir detay olmaya başlamış olacak olan bu logolar; kapsamlı bir konumda yer almasıyla da bilinebilen tipte kendini göstermektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?