Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

Ender Saraç Hurma Yoğurt Diyeti

Ender Saraç Hurma Yoğurt Diyeti

Ender Saraç Hurma Yoğurt Diyeti Sağlıklı zayıflama yöntemleri arasında yer alan Ender Saraç hurma yoğurt diyeti, düzenli uygulamalarda kilo vermek için etkili diyetlerden biridir. 7 gün boyunca uygulanması öngörülen hurma yoğurt diyetinde, hurma, yeşil çay ve yoğurt tüketimi esastır. Diyette tüketilmesi gereken hurma sayısı, 21 tanedir. Diyetin tam olarak etkili olabilmesi için, diyet süresince her […]

Ender Saraç Hurma Yoğurt Diyeti

Sağlıklı zayıflama yöntemleri arasında yer alan Ender Saraç hurma yoğurt diyeti, düzenli uygulamalarda kilo vermek için etkili diyetlerden biridir.

7 gün boyunca uygulanması öngörülen hurma yoğurt diyetinde, hurma, yeşil çay ve yoğurt tüketimi esastır. Diyette tüketilmesi gereken hurma sayısı, 21 tanedir. Diyetin tam olarak etkili olabilmesi için, diyet süresince her gün 40 dakika yürüyüş yapmak gerekir.

Hurma Yoğurt Diyeti Günlük Örnek Listesi

Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinde; 7 tane hurma ve 1 kase yağsız yoğurt tüketilmelidir. Ara öğün olarak ise yeşil çay tüketilmelidir.

Sonraki gün yenilecek hurmalar, önceki günden hazırlanmalıdır. Hurmalar ortadan ikiye kesildikten sonra, ertesi güne kadar ılık suyun içerisinde bekletilmelidir. Bu sayede hurmaların, sindirim sistemi üzerinde daha fazla etki etmesi sağlanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2020-01-31 21:31:46