Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Ender Saraç Hurma Yoğurt Rejimi - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $2.586,2500
 • EURO
  $0,9136
 • ALTIN
  $35.282,9300
 • BIST
  $170,8800
Ender Saraç Hurma Yoğurt Rejimi

Ender Saraç Hurma Yoğurt Rejimi

Ender Saraç Hurma Yoğurt Rejimi Sağlıklı zayıflama şekilleri içinde yer edinen Ender Saraç hurma yoğurt rejimi, tertipli uygulamalarda kilo vermek için etkili diyetlerden biridir. 7 gün süresince uygulanması öngörülen hurma yoğurt rejiminde, hurma, yeşil çay ve yoğurt tüketimi esastır. Rejimde tüketilmesi gereksinim duyulan hurma sayısı, 21 tanedir. Diyetin tam olarak etkili olabilmesi için, rejim süresince […]

Ender Saraç Hurma Yoğurt Rejimi

Sağlıklı zayıflama şekilleri içinde yer edinen Ender Saraç hurma yoğurt rejimi, tertipli uygulamalarda kilo vermek için etkili diyetlerden biridir.

7 gün süresince uygulanması öngörülen hurma yoğurt rejiminde, hurma, yeşil çay ve yoğurt tüketimi esastır. Rejimde tüketilmesi gereksinim duyulan hurma sayısı, 21 tanedir. Diyetin tam olarak etkili olabilmesi için, rejim süresince her gün 40 dakika yürüyüş yapmak gerekir.

Hurma Yoğurt Rejimi Günlük Örnek Sıralaması

Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinde; 7 tane hurma ve 1 kase yağsız yoğurt tüketilmelidir. Ara öğün olarak ise yeşil çay tüketilmelidir.

Sonraki gün yenilecek hurmalar, önceki günden hazırlanmalıdır. Hurmalar ortadan ikiye kesildikten sonrasında, ertesi güne kadar ılık suyun içinde bekletilmelidir. Bu sayede hurmaların, sindirim sistemi üstünde daha fazlaca etki etmesi sağlanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?