Yeni Kadın❤️💛💙🖤Modası Kadına Dair Herşey

Engin Gürçay Bakım Üstüne Merak Edilenleri Söyledi - Yeni Kadın Modası
Hoşgeldiniz
Sen daha önce hiç yazılamamış bir şiirin en güzel mısrası gibisin. Öyle gizlenmiş, kendine saklanmış, eşsiz.

 • DOLAR
  $3.075,9100
 • EURO
  $1,1339
 • ALTIN
  $45.370,5800
 • BIST
  $170,2500
Engin Gürçay Bakım Üstüne Merak Edilenleri Söyledi

Engin Gürçay Bakım Üstüne Merak Edilenleri Söyledi

Natural Güzel duyu yöneticisi Engin Gürçay verdikleri hizmetleri ve hedeflerini deklare etti. İstanbul Şişli ilçesinde Halaskargazi caddesi üstünde hizmet veren ve alan kişi memnuniyetini ön planda tutan Natural Güzel duyu müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Bazı kişilerin merak etmiş olduğu sorulardan kabul edilen; ‘Epilasyon uygulamasının hangi mevsimde yapılmasının uygun olduğu sorusuna ise Gürçay; ‘’Sonbaharda ve […]

Natural Güzel duyu yöneticisi Engin Gürçay verdikleri hizmetleri ve hedeflerini deklare etti.

İstanbul Şişli ilçesinde Halaskargazi caddesi üstünde hizmet veren ve alan kişi memnuniyetini ön planda tutan Natural Güzel duyu müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Engin Gürçay Bakım Üstüne Merak Edilenleri Söyledi Engin Gürçay

Bazı kişilerin merak etmiş olduğu sorulardan kabul edilen; ‘Epilasyon uygulamasının hangi mevsimde yapılmasının uygun olduğu sorusuna ise Gürçay; ‘’Sonbaharda ve kış aylarında daha uygun olabileceğini, bilhassa Eylül ve Ekim ayları seanslara adım atmak için en uygun aylar olarak göze çarpıyor. Ek olarak sektörde son zamanlarda çıkan teknolojik ürünlerin kabiliyetinin artmasıyla beraber uzman yönlendirmesi yardımıyla dört mevsim bile bu alanda hizmet alınabileceğini aktardı.’’

Firmanın vermiş olduğu öteki hizmetler ise; cilt bakımı ve bölgesel incelme. Bununla ilgili de usta öğretici Engin Gürçay şunları aktardı. “20. yaşından itibaren her kişinin, hanım yada adam fark etmeksizin ne olursa olsun uzman kişiler tarafınca tertipli olarak cilt bakımlarının yapılması gereklidir. Anatomik şikayetler başlamadan şiddetle önerilmektedir.”

Engin Gürçay Bakım Üstüne Merak Edilenleri Söyledi Engin

Bölgesel incelme ile ilgili ise; uygulama ile ilgili birçok yöntem bulunduğunu fakat mühim olanın uygulama şekli değil, kişiye uygun uygulama metodunun belirlenerek kişinin de bunu isteyerek yaptıracak olması. Zayıflamak için tamamen kesin kişilerin pozitif yönde sonuçlar almış olduğu gözlemlenmektedir.

Natural güzel duyu merkezi, bayanların yanı sıra büyük seviyede adam danışanlarına hizmet vermektedir. Adam estetisyenler yetiştiren Gürçay, adam danışanlarına daha oldukça hizmet sunan bir merkez haline geldi.

Geçtiğimiz günlerde Özge Ulusoy’un hazırlayıp sunmuş olduğu Yaşam Güzeldir programına da konuk olan Gürçay son olarak şunları söylemiş oldu;

“Çocukluğumdan bu yana insanlarla iç içe olmayı ve bir bağ oluşturmayı oldukça seviyorum, bu sevgi ile iş tecrübemi birleştirerek her geçen gün itimat ortamında ailemizi büyüterek topluma hizmet etme şansı bulmaktayım. Tecim ışığı olan biri olarak, dünyadaki tüm insanlığın işini layıkıyla yapmalarını arzu ediyorum. Aşık olduğum mesleğimin son noktası olan Usta Öğretici vasfıyla gittiğim eğitimlerde yerinde ve doğru bilgiler ile öğrencilerimle buluşmaktan keyif alıyorum. Danışanlarımıza acizane tavsiyemiz, lütfen gittiğiniz merkezleri iyi araştırın ve kurumsallığından güvenli olun, sağlıcakla kalınca.”

Firmayı ziyaret ederek data almak isterseniz; Halaskargazi cadde üstünde No 179 3. katta yer verilmiştir. Ek olarak www.naturalestetikmerkezi.com Internet sayfaları üstünden de tüm detayları bulabiliyorsunuz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
engin gürçay

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?